צעדת החולים: מטופלי קנאביס רפואי יפגינו בת”א

המשטרה אישרה לחולים ומטופלי קנאביס רפואי בישראל לצאת מחר (ג’) לצעדת מחאה נגד משרד הבריאות. הצעדה תסתיים באירוע מחאה עם הופעות של אמנים. “אלפי מטופלים סובלים מהורדת מינונים, ביטול רישיונות והתנהגות בזויה מצד הרשויות,” אומרים המארגנים.

מחר (ג’) בשעה 16:20 תיערך בפארק הירקון בתל אביב צעדת מחאה של חולים ומטופלי הקנאביס הרפואי כנגד משרד הבריאות והיק”ר (היחידה לקנאביס רפואי).

המטופלים בקנאביס רפואי תומר טל וימית פורמוזה מארגנים את האירוע יחד עם עידו גל רזון שהתפרסם בעקבות דבריו הנוקבים בועדת הבריאות בכנסת.

הצעדה תחל בגן הבנים, תימשך לאורך הירקון ותסתיים בנמל רידינג
הצעדה תחל בגן הבנים, תימשך לאורך הירקון ותסתיים בנמל רידינג

הטענה העיקרית של המטופלים נוגעת לנהלי העלאת המינונים וחידוש הרישיונות, וכן בנוגע לתופעות החוזרות של הורדת מינונים וביטול רישיונות לחולים כרוניים.

בנוסף דורשים המטופלים להשיב לשוק מוצרי קנאביס שחלוקתם הופסקה, כגון מוצרי מזון מקנאביס, שמנים מרוכזים ומשחות שונות.

“מאז שהוקמה היק”ר אלפי מטופלים סובלים מהתעללות,” מסבירה ימית, ממארגנות האירוע. “הורדת מינונים, ביטול רישיונות והתנהגות פושעת מצד אלו שאמורים להיות המושיעים. הגיעו מים עד נפש.”

המשטרה ועיריית ת”א אישרו את צעדת המחאה שתחל כאמור ביום ג’ (31.5.16), בשעה 16:20 בגן הבנים הממוקם בסמוך לספורטק בת”א. משם יצעדו המטופלים ותומכיהם לאורך נחל הירקון ועד לגשר הצפוני של נמל רידינג.

עד השעה 18:30 צפויים להגיע הצועדים לשטח טיילת רידינג, שם יתקיים ב-19:00 אירוע המחאה המסכם של הצעדה עם נאומים והופעות של אמני היפ הופ ביניהם פלד, EZdizzy, סיקס (חבר “כלא 6” לשעבר) וראסטה חי נבו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר