צייד מצא בטעות 100,000 שתילי קנאביס

טקסס, ארה”ב: צייד יצא לחפש איילים ומצא 44,000 שתילי קנאביס. כעבור יומיים כבר נתגלו באזור למעלה מ-100 אלף שתילים במה שמוערך כעת כתפיסת המריחואנה הגדולה ביותר בהיסטוריה של מדינת טקסס.

צייד תושב העיירה גודריץ’ בטקסס, ארה”ב, יצא בתחילת השבוע (ב’) לחפש אחר איילים, ומצא בטעות 44,000 שתילי קנאביס. כעבור יומיים של פעילות משטרתית נמצאו כבר למעלה מ-100 אלף שתילים בסה”כ, שהיו מסודרים ב-26 שדות משוכללים, לצד עיר אוהלים קטנה בה גרו המגדלים.

מסוקים שהוזנקו למקום גילו את עשרות השדות הסמוכים ובהם רבבות שתילי הקנאביס שהיו פרושים על פני שטח נרחב ביותר וצמחו בעזרת מערכת השקייה ייחודית ומתוחכמת במיוחד, שידעה למשוך מים מהנהר הסמוך ולהשקות באופן אוטומטי.

כוחות המשטרה גייסו אסירים מבית הכלא הקרוב כדי שיעקרו את רבבות השתילים ויעמיסו אותם על משאיות בדרכם לשריפה. “חבל שלא מצאתי את זה ראשון,” אמר על פי הדיווח אחד מתושבי העיירה שגר בסמוך.

אסירים אוספים מריחואנה
האסירים אוספים את המריחואנה

“הם הרימו פה עבודה משוכללת,” סיפר השריף המחוזי ביירון ליונס שמעריך את שווי הגידול בכ-175 מיליון דולר. “מצאנו כאן מחפורות ותעלות מגן, הם התקינו משאבות ומערכת השקייה מתוחכמת והקימו מאהלים. עיר אוהלים ממש.”

גם זה בטח יעניין אותך

“כדי להגיע לכאן הם חצו נהר ועוד נחל קטן,” המשיך. “ברגע שהגיעו לכאן הם כבר לא עזבו. הם בנו כאן מקום לחיות בו. כנראה מישהו מהאזור היה מגיע ומביא להם אוכל. התושבים כאן ממש הופתעו לגלות שזה מה שקורה כאן כל כך קרוב לבתיהם.”

סיפור זהה לזה אירע בשנה שעברה כאשר צייד מאיידהו מצא שדה מריחואנה ובו שתילים בשווי מוערך של למעלה מ-100 מיליון דולר. חמישה אזרחי מקסיקו נעצרו אז לאחר שרשויות האכיפה פשטו על שדה גידול בו צמחו למעלה מ-40,000 שתילי מריחואנה בוגרים ומוכנים לקטיף.

בסקר שנערך בשנה שעברה בטקסס, המדינה השנייה בגודלה בארה”ב, נמצא לראשונה רוב מוחלט בעד לגליזציה. בתחילת השנה הצהיר לראשונה מושל טקסס, ריק פרי, כי הוא תומך בהפסקת הפללת צרכני הקנאביס במדינה..

ראו גם: טעות בזרעים: פועלים שתלו גראס במקום דשא
ראו גם: זוג קשישים בבריטניה גידל שיח קנאביס ענק – בטעות
ראו גם: התקשר למשטרה בטעות – וחשף את חוות הקנאביס בביתו

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר