צ’יוואווה התמסטל מעוגיית מריחואנה

כלב מהגזע הקטנטן צ’יוואווה אכל ללא רשות עוגיית מריחואנה שהביא אורח לבעליו באנגליה והתמסטל בצורה קיצונית למדי. “אחרי 10 שעות הוא חזר לעצמו,” סיפר הבעלים.

קנאביס כטיפול לבעלי חיים נמצא בדיון מזה כמה שנים. בעוד שישנם אלו שמזהירים כי כל כמות של קנאביס עלולה להזיק לחיות המחמד שלנו, אחרים כולל וטרינרים מעידים דווקא שבשימוש נכון, או בצורת חטיפי CBD ללא השפעה פסיכואקטיבית, יכול הקנאביס או לפחות חלק מרכיביו לעזור מאוד לבעלי חיים.

כך או כך טיפול רפואי בכלבים בעזרת קנאביס לא היה הנקודה במקרה של ‘פינט‘, כלב קטן מגזע צ’יוואווה, שאכל בטעות עוגיית קנאביס שלמה שהביא אורח שביקר את בעליו בביתו.

כלב צ'יוואווה מסטול

התמונות שהעלה הבעלים לרשת מדברות בעד עצמן: פינט הקטן צרך די הרבה THC וההשפעה המוכרת של החומר על העיניים והמבט המצועף שלו מסגירים את שהוא חש.

כלב צ'יוואווה מסטול

“הוא פשוט חטף את זה מתוך שקית קשורה,” סיפר הבעלים והסביר שבשקית היו גם פרחי קנאביס וגם עוגיית קנאביס. “הוא היה צריך לעבוד קשה כדי לקרוע את השקית ולהגיע לעוגיה, אותה הוא חיפש, לא את הקנאביס.”

כלב צ'יוואווה מסטול

למרות הכמות הגדולה במיוחד של THC שצרך הכלב הקטנטן הוא חזר לעצמו אחרי 10 שעות ולאחר שנבדק גם על ידי וטרינר. “כשהגענו הביתה הוא כבר התנהג כרגיל,” אמר.

ראו גם:
חתול הביא מריחואנה הביתה
מטופלי הקנאביס החדשים: כלבים מזדקנים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר