צ’ונסי בילאפס: “מריחואנה שיפרה את ביצועי השחקנים”

נושא הקנאביס לא יורד מהכותרות ב-NBA. אחרי עדויותיהם של סטיב קר ופיל ג’קסון, גם צ’ונסי בילאפס, אחד מהכוכבים הגדולים לשעבר בליגה, מספק הצהרה יוצאת דופן: “היו שחקנים שרציתי שיעשנו לפני המשחק כי הם שיחקו טוב יותר ככה”.

https://www.youtube.com/watch?v=uUFs7qIBwjU

אלוף הסנוקר הבלתי מעורער רוני א’וסליבן אמר לפני מספר שנים שהקנאביס שיפר את ביצועיו המקצועיים. כעת הוא מקבל חיזוק לטענה מכוכב ה-NBA לשעבר צ’ונסי בילאפס, שמעיד כי המריחואנה שיפרה את ביצועי חלק מחבריו לקבוצה.

בילאפס מצטרף לגל של עדויות המתפרסמות בשבועות האחרונים בנוגע לשימוש בקנאביס בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ה-NBA, מפי סטיב קר שהעיד שעישן כשסבל מכאבי גב ומפיו של המאמן האגדי פיל ג’קסון שהעיד שעישן קנאביס במשך שנה.

“האמת היא שרציתי שהם יעשנו כי הם שיחקו טוב יותר ככה,” אמר. “חרדות לפני משחק פגעו בהם וזה עזר להם להתפקס על תכנית המשחק. היה צורך אמיתי בכך. העדפתי שיעשו את זה מאשר שישתו.”

בילאפס, שלפני פרישתו ממשחק בשנת 2014 היה אחד הכוכבים הגדולים של הליגה ואף זכה בתואה ה-MVP, אמר את הדברים בראיון בתכנית ספורט בטלוויזיה האמריקנית אמש וקרא לבטל את העונשים הקשים נגד שחקנים שנתפסים עם מריחואנה, עונשים שיכולים להגיע גם עד 25 אלף דולר קנס והרחקה מחמישה משחקים.

“אני חושב שאנחנו בהחלט צריכים לנהל את הדיון הזה, בעיקר לשימוש רפואי,” הוסיף. “ארגון השחקנים צריך להציף את הנושא מול הנהלת ה-NBA. יש הרבה מחקר ומדע מאחורי הטענה… אנחנו סובלים מהמון פציעות, ראיתי למשל את ג’ייסון וויליאמס, שחקן שנבחר במקום השני בדראפט, והתמכר לאוקסיקונטין ומשככי כאבים. היה עדיף לו היה משתמש במריחואנה במקום.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר