מגלגל...

פתח תקווה: עשרות שתילי קנאביס בבית בן 3 קומות

שתילי קנאביס במשקל של 80 ק”ג ובשווי 4 מיליון ש”ח נמצאו אתמול בבית פרטי בן 3 קומות בפתח תקווה, כך לפי דיווח המשטרה היום. שני חשודים תושבי בני ברק ניסו להימלט אך נעצרו לבסוף.

פתח תקווה, העיר המובילה בישראל בצריכת קנאביס, ספגה אתמול פשיטת משטרה על בית פרטי במרדף אחר הצמחים.

המשטרה מדווחת על מעצרם אתמול (ד’) של שני חשודים בני 31 ו-32 תושבי בני ברק שניהלו על פי החשד את פרויקט הגידול ב-6 חדרים בבית בן 3 קומות בשכונת מגורים בעיר.

על פי דיווח המשטרה נתפסו בסופו של דבר 80 קילוגרם קנאביס בשווי מוערך של כ-4 מיליון ש”ח.

“בפעילות סמויה של בלשי המשטרה, שהפכה אתמול לגלויה, נחשפה מעבדת סמים בלב פתח תקווה,” דווח. “נעצרו חשודים בחשד שהקימו בבית פרטי בן 3 קומות בפתח תקווה מעבדת סמים מסוג מריחואנה. בדירה נתפסו כ-80 ק”ג שתילים של סם מסוכן מסוג מריחואנה כשהם מחולקים בין שישה חדרים בדירה. עוד נתפס ציוד לגידול הסם, טלפונים ניידים, ומשקל מסחרי.”

עוד מדווחת המשטרה כי החשודים שהבחינו בשוטרים ניסו להימלט מהמקום אך נעצרו לאחר מרדף, לא לפני שניגחו רכב משטרה. הם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת דן. היום (ה’) יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת”א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי: “משטרת ישראל ממשיכה הפעילות הגלויה והסמויה כל העת במסגרת מלחמתה הבלתי מתפשר כנגד יצוא, יבוא וסחר בסמים המופצים בקרב האוכלוסיה. נגע הסמים הינו פגע רע ומי שעוסק בגידולם פוגע בגופו של הציבור ובבריאותו וזאת על חשבון עשיית רווח קל.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר