טוען...

פשיטה נוספת בירושלים: 60 שתילי קנאביס נתפסו בדירה

בן 32 נעצר בדירתו השכורה בבית זית, לאחר שנחשפו בה כ-60 שתילי קנאביס בגדלים שונים, לצד ציוד תאורה ואוורור. נראה כי מדובר בחלק מחקירה נרחבת הנערכת בימים אלו במחוז ירושלים.

משטרת ירושלים עסוקה בימים אלו בחקירה יסודית שמובילה כפי הנראה לחשיפות בתי גידול קנאביס בבירה. אחרי שבשבוע שעבר נתפסו 120 שתילי קנאביס בדירה בעיר, מיד לאחר מעצרו של פעיל הלגליזציה עמוס סילבר, מדווחת הבוקר המשטרה על תפיסה נוספת – הפעם בבית זית, מושב הסמוך לירושלים.

על פי דיווח המשטרה, בחיפוש שנערך בדירה בבית זית נתפסו כ-60 שתילי מריחואנה בתוך אוהלי גידול, לצד ציוד גידול, תאורה ואוורור. החשוד, בן 32, נעצר ונלקח לחקירה.

עוד נמסר כי בחקירתו הודה החשוד כי זהו הגידול השני שלו וכי את היבול מהגידול הראשון מכר בעבור 12,000 ש”ח לצעיר שנעצר כאמור בשבוע שעבר.

על פי הדיווח: “בדירה השכורה של החשוד במרכז העיר נתגלתה מעבדה לגידול סמים מסוג קנביס בתוך 2 אוהלים הפרוסים על פני כל חלל הדירה, ב”משתלה” נתפסו כ- 60 שתילי מריחואנה במשקל כולל של כ- 4 ק”ג, אמצעים לגידול הסמים הכוללים ציוד תאורה, אמצעי איוורור ומיזוג אויר, ציוד בקרת אקלים ודשן לגידול הסמים. בדירה נעצר, כאמור, צעיר יהודי בן ה- 32, בחקירתו הודה בגידול וסחר בסמים, סיפר כי זהו היבול השני שגידל בדירה ואת היבול הראשון מכר בעלות של כ- 12,000 אלף ₪ לצעיר יהודי (שנעצר ע”י בלשי הימ”ר בחשד לגידול סמים בדירתו בתאריך 19.8.14).”

גידול מריחואנה בית זית

גידול מריחואנה בית זית

גידול מריחואנה בית זית

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר