פרשת השחיתות: דף הפייסבוק של הרשות למלחמה בסמים נחסם לתגובות

שתיקה צורמת: דובר הרשות למלחמה בסמים מסרב להגיב לאישומים החמורים העומדים נגד המנכ”ל יאיר גלר. גם דף הפייסבוק של הגוף הממשלתי נחסם לתגובות הציבור.

במקביל לדיווח על מעצרו של גלר, דווח עוד כי גם מיכאל (מישה) צ’צבה, ממנהלי עמותת “אל סם”, נעצר אף הוא בחשד למתן שוחד בתמורה לתקציבים עבור העמותה.

בעקבות פרשת השחיתות שנחשפה אמש, סגרה הרשות למלחמה בסמים את דף הפייסבוק שלה מפני תגובות. הדף ספג בשנים האחרונות מאות ואלפי תגובות מצד תומכי הקנאביס אולם, באופן ראוי להערכה הקפידו ברשות לקבל את התגובות ולא למחוק את טענות המתנגדים.

כעת, לאחר שכאמור נחשפה אתמול פרשת השחיתות הגדולה במסגרתה נעצר ונחקר גם מנכ”ל הרשות, יאיר גלר, חסמו גורמים ברשות את דף הפייסבוק ולא מאפשרים עוד לגולשים לפרסם את דעתם על הנושא.

למרות חסימת התגובות היזומה ממשיכים ברשות לתחזק את דף הפייסבוק כרגיל עם אותן מנטרות קבועות. הגולשים מצידם בוחרים להגיב לפרסומים הללו בהתייחסות ישירה לפרשת המעצר מאמש:

תגובות הגולשים לפרסומי הרשות למלחמה בסמים בפייסבוק
תגובות הגולשים לפרסומי הרשות למלחמה בסמים בפייסבוק

נסיון של מערכת המגזין לקבל את תגובתו של דובר הרשות למלחמה בסמים גלעד היימן עלו בתוהו לאחר שגלעד (השוהה בימים אלו בחו”ל) בחר לענות בבוז: “נראה לך שאני אגיב מארצות הברית לביטאון של מפלגה פוליטית?”

גם זה בטח יעניין אותך

לאחר מכן פנה כתב המגזין למשרדי הרשות בניסיון לקבל את תגובת עו”ד הילה ימיני, דוברת הרשות למלחמה בסמים מטעם חברת היח”צנות “ספוט”, אולם האחרונה מיהרה להתנער מהשיחה ואמרה: “הכל בסדר, וברגע זה נגמרת השיחה. שיהיה לך המשך יום טוב”.

על פי ההערכות יתכן כי לאור ההתרחשויות של היממה האחרונה תבצעו שינויים במערך של הרשות למלחמה בסמים, במערכת המגזין מבטיחים לעדכן על המשך ההתפתחויות בפרשה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר