גנב 50 ק"ג מריחואנה מחדר הראיות המשטרתי

במבצע שכאילו נלקח מסרט פעולה פרץ תושב ארה"ב לחדר ראיות במשרד השריף וגנב 50 ק"ג של מריחואנה מוחרמת. לאחר שנתפס בניסיון למכור את השלל שגנב, הוא נעצר ונשפט ל-56 חודשי מאסר בכלא פדרלי.

רודרט מקלור (Roderrete McClure), תושב טקסס, ארה"ב, קיבל השבוע (ב') את גזר דינו בגין עבירות של קשירת קשר להפצה של מריחואנה וניסיון למכירה של מריחואנה גנובה שביצע בשנת 2010, כך על פי הדיווח בארה"ב.

רודרט מקלור - גנב 50 ק"ג של מריחואנה מחדר ראיות במשרד השריף
רודרט מקלור – גנב 50 ק"ג של מריחואנה מחדר הראיות במשרד השריף

את המריחואנה גנב מקלור מחדר הראיות של משרד השריף בעיר טנהא (Tenaha), במבצע שכאילו נלקח מסרט פעולה: הוא פרץ את הזכוכית המשוריינת בעזרת רובה ציד, החליף את שקיות המריחואנה בשקיות של שבבי עץ למדורה, הרס מצלמות המעקב ולסיום השאיר אחריו ראיות שהיו אמורות להסיט את החשד לכיוון קרטלי הסמים המקסיקניים.

לאחר שסיים את השוד החביא מקלור את השלל ואחרי זמן מה החל לחלק אותו למספר סוחרים ששמותיהם לא נחשפו, שהיו אמורים להפיץ את המריחואנה למכירה בעיר דאלאס ואף במדינת לואיזיאנה הסמוכה. במהלך אחת המכירות הוא נעצר על ידי המשטרה והודה בחקירתו בעבירות שיוחסו לו.

בשנת 2013 הוגש נגדו כתב אישום על העבירות שביצע וכן בגין עבירות גניבה נוספות, שבמהלכן ככל הנראה גנב מחדר הראיות גם שבעה רובים וכמות לא ידועה של קוקאין ותרופות מרשם. לדברי התביעה, עבירות אלה לא נלקחו בחשבון בצורה חמורה בפני עצמן, אלא היו רק חלק מהמכלול בגינו נשפט מקלור לתקופת המאסר הארוכה.

על פי גזר הדין שקיבל מקלור ביום ב' האחרון, הוא יבלה 56 חודשי (קצת יותר מ-4.5 שנים) מאסר בכלא פדרלי במדינה, עם אפשרות לקיצור עונשו במקרה של התנהגות טובה.

ראו עוד:
צעיר נעצר על גידול מריחואנה במשקל 1 גרם
תקדים: נתפס עם 21 שתילי מריחואנה – שוחרר ללא הרשעה
לראשונה: תביעה נגד חברת קנאביס על שימוש בחומרי הדברה


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט