מגלגל...
x

פרסום קנאביס חוקי – מה מותר, איך עושים את זה ואיפה הכי כדאי

רוצים לפרסם עסק חוקי בתחום הקנאביס ולא בטוחים כיצד? הגעתם למקום הנכון. מגזין קנאביס וקבוצת האתרים המקיפה אותו – אתרים כמו קנאביז, קנאפדיה ועוד – הם הבמה מס’ 1 לפרסום עסקי קנאביס.

למה פרסום קנאביס הוא אתגר?

מכיוון שמדובר בתחום שעדיין נחשב על פי הממשל הפדרלי בארה”ב כאסור ולכן, בניגוד לפרסום של שירותים “רגילים”, לא ניתן פשוט לשלם לשירותי גוגל אדסנס ולסמוך על האלגוריתם המשוכלל שלהם שידע לחשוף את הפרסומת שלכם בדיוק לאנשים שרלוונטיים עבורה. כמובן שבפייסבוק יש את אותה הבעיה בדיוק.

יש אמנם גם אפשרות נוספת, שנייה, של פרסום שירותי קנאביס באתרי חדשות ומגזין “כלליים” כמו ווינט, מאקו, וואלה וכד’ – אתרים גדולים הפונים לציבור הרחב – אבל! שם אתם עלולים “לזרוק כסף” לחינם כי המונה ירוץ, הפרסומות ייחשפו, אבל קהל היעד בחלקו הגדול פשוט לא רלוונטי. הוא לא יתעניין, לא ילחץ, ולא יגיע לבסוף אל המקום שאתם רוצים שהוא יגיע.

האם פרסום קנאביס הוא חוקי?

דבר שני שחשוב לזכור הוא שפרסום קנאביס איננו חוקי בעיקרון, אך החל משנת 2021 משרד הבריאות מתיר לפרסם קנאביס רפואי ומוצריו באתרים המחזיקים ברישיון עיסוק בתחום הקנאביס הרפואי. כלומר, אתרים שאין בידם רישיון עיסוק לא רשאים לפרסם מוצרי קנאביס בכלל, ואתרים בעלי רישיון עיסוק רשאים לפרסם מוצרי קנאביס רפואי חוקיים בלבד.

מכיוון שמגזין קנאביס ושאר האתרים בקבוצה פועלים בכפוף לרישיון עיסוק בקנאביס מטעם היק”ר (היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות), הפרסום כאן הוא חוקי ומותר, זאת בניגוד לאתרים כמו אלו שהוזכרו לעיל, או אחרים העוסקים בתחום הקנאביס אך אינם בעלי רישיון עיסוק מתאים.

למה כדאי לפרסם מוצרי קנאביס דווקא כאן?

קבוצת קנאביס כוללת (בין השאר) את:

  • מגזין קנאביס – אתר הקנאביס הגדול, הותיק, המוביל, המקצועי והאמין ביותר בישראל
  • קנאביז – אינדקס הקנאביס הרפואי מס’ 1 בישראל והותיק, הגדול והפופולרי ביותר
  • קנאפדיה – אינדקס זני הקנאביס הראשון בישראל ושני רק לשניים שברשימה מעליו

כלומר, רשת הפרסום של קבוצת קנאביס תחשוף את המותג, השירות שלכם לקהל הגדול ביותר של “קנאביסטים”, בבת אחת היישר אל לב לבה של קהילת צרכני ומטופלי הקנאביס, בפילוח מדויק ולקהל יעד ממוקד – והכל, באופן חוקי.

גם כמות וגם איכות

אבל זה לא רק כמות. זו האיכות. בין קוראי מגזין קנאביס – עיתון הקנאביס הראשון והיחיד בישראל (מאז 2011) ועיתון הקנאביס הראשון בעולם שזכה בהכרה ממשלתית כמערכת עיתון רשמית – נמצאים מובילי דעה בתחום, מנהיגי קהילות, בעלי חברות ומיטב העוסקים והמומחים בענף מהארץ ומחו”ל. גם פוליטיקאים, קובעי מדיניות ושאר אישי ציבור, עוקבים אחר הדיווחים ומבקרים באתר מזה שנים.

בקיצור – הגעתם למקום הנכון!

המסקנה מהדברים היא כמובן ברורה. המקום להשקיע בו בפרסום הוא קודם כל אתרים בהם הצרכנים, העוסקים והמתעניינים מבקרים, וכמובן בכפוף לכך שיש בידיהם רישיון עיסוק חוקי מטעם היק”ר.

רשת אתרי הקנאביס של קבוצת קנאביס היא גם הוותיקה, הגדולה והמובילה בישראל, וגם מחזיקה ברישיון עיסוק בקנאביס ולכן הפרסום כאן באתרי הקבוצה הוא חוקי ומותר.

אנחנו מצידנו מתחייבים לעשות ככל יכולתנו על מנת שתהיו מרוצים. נתאים לכם חבילת פרסום שתהפוך את המותג שלכם למוכר וידוע ב”הארד-קור” של הקהילה. משם, הדרך תהיה יותר פשוטה.

כמה עולה פרסום קנאביס?

ובכן, זה כמובן תלוי ברצון וביכולת, אבל אנו מבטיחים לבוא לקראתכם. יש לנו חבילות צנועות לעסקים קטנים, חבילות ממוצעות למי שרוצה להשיק קמפיין, וחבילות גדולות, חסויות ושת”פ מקיף למי שרוצה לשים רגל בתעשייה ובגדול. בכל מקרה המטרה שלנו היא שתמשיכו לפרסם איתנו כמה שיותר, ולכן נרצה ונעשה כל מה שאפשר כדי שתהיו מרוצים – גם מהעלות וגם מהתועלת.

מעוניינים? צרו קשר במייל [email protected]

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר