פרסום עסקי קנאביס חוקיים – למה דווקא כאן?

רוצים לפרסם עסק חוקי בתחום הקנאביס ולא בטוחים כיצד? הגעתם למקום הנכון. מגזין קנאביס הוא הבמה מס' 1 לפרסום עסקי קנאביס.

למה פרסום קנאביס הוא אתגר?

מכיוון שמדובר בתחום שעדיין נחשב על פי הממשל הפדרלי בארה"ב כאסור ולכן, בניגוד לפרסום של שירותים "רגילים", לא ניתן פשוט לשלם לשירותי גוגל אדסנס ולסמוך על האלגוריתם המשוכלל שלהם שידע לחשוף את הפרסומת שלכם בדיוק לאנשים שרלוונטיים עבורה. כמובן שבפייסבוק יש את אותה הבעיה בדיוק.

יש אמנם גם אפשרות נוספת, שנייה, של פרסום שירותי קנאביס באתרי חדשות ומגזין "כלליים" כמו ווינט, מאקו, וואלה וכד' – אתרים גדולים הפונים לציבור הרחב – אבל! שם אתם עלולים "לזרוק כסף" לחינם. מדוע? כי המונה ירוץ, הפרסומות ייחשפו, אבל קהל היעד בחלקו הגדול פשוט לא רלוונטי. הוא לא יתעניין, לא ילחץ, ולא יגיע לבסוף אל המקום שאתם רוצים שהוא יגיע.

אז מה עושים?

פשוט! משקיעים בפרסום באתרים העוסקים בתחום הקנאביס, היכן שהצרכנים, העוסקים והמתעניינים מבקרים. היום, בשנת 2021, יש כבר לא מעט "אתרי קנאביס" כאלה, אולי אפילו הרבה – אז במי לבחור?

ובכן, רשת אתרי הקנאביס של קבוצת קנאביס כוללת (בין השאר) את:

  • מגזין קנאביס – אתר הקנאביס הגדול, הותיק, המוביל, המקצועי והאמין ביותר בישראל
  • קנאביז – אינדקס הקנאביס הרפואי מס' 1 בישראל והותיק, הגדול והפופולרי ביותר
  • קנאפדיה – אינדקס זני הקנאביס הראשון בישראל ושני רק לשניים שברשימה מעליו

אם זה עדיין לא ברור, אז רשת הפרסום של קבוצת קנאביס תחשוף את המותג, השירות שלכם לקהל הגדול ביותר של "קנאביסטים", בבת אחת היישר אל לב לבה של קהילת צרכני ומטופלי הקנאביס, בפילוח מדויק ולקהל יעד ממוקד.

גם כמות וגם איכות

אבל זה לא רק כמות. זו האיכות. בין קוראי מגזין קנאביס – עיתון הקנאביס הראשון והיחיד בישראל (מאז 2011) ועיתון הקנאביס הראשון בעולם שזכה בהכרה ממשלתית כמערכת עיתון רשמית – נמצאים מובילי דעה בתחום, מנהיגי קהילות, בעלי חברות ומיטב העוסקים והמומחים בענף מהארץ ומחו"ל. גם פוליטיקאים, קובעי מדיניות ושאר אישי ציבור, עוקבים אחר הדיווחים ומבקרים באתר מזה שנים.

בקיצור – הגעתם למקום הנכון!

אנחנו מצידנו מתחייבים לעשות ככל יכולתנו על מנת שתהיו מרוצים. נתאים לכם חבילת פרסום שתהפוך את המותג שלכם למוכר וידוע ב"הארד-קור" של הקהילה. משם, הדרך תהיה יותר פשוטה.

כמה עולה פרסום קנאביס?

ובכן, זה כמובן תלוי ברצון וביכולת, אבל אנו מבטיחים לבוא לקראתכם. יש לנו חבילות צנועות לעסקים קטנים, חבילות ממוצעות למי שרוצה להשיק קמפיין, וחבילות גדולות, חסויות ושת"פ מקיף למי שרוצה לשים רגל בתעשייה ובגדול. בכל מקרה המטרה שלנו היא שתמשיכו לפרסם איתנו כמה שיותר, ולכן נרצה ונעשה כל מה שאפשר כדי שתהיו מרוצים – גם מהעלות וגם מהתועלת.

מעוניינים?

שם פרטי ושם משפחה

אני פונה בשם חברת...

כמה כסף זמין להשקעה בקמפיין

דרישות ספציפיות כלשהן, הערות, שאלות ובקשות נקודתיות...

מס' טלפון ליצירת קשר

כתובת אימייל ליצירת קשר

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט