טוען...

מפריחים את ת”א: פעילים אוגרים זרעי מריחואנה לשתילה

גינון גרילה: פעילי לגליזציה בישראל עסוקים בימים אלו באגירת זרעי קנאביס במטרה לפשוט על רחובות תל אביב ולשתול גראס בשטחים ציבוריים.

פעילי לגליזציה ישראליים שוקדים בימים אלו על איסוף זרעי קנאביס במטרה לפשוט על רחובות תל אביב במבצע גינון גרילה שעל פי התכנון ייערך בעוד מספר חודשים, לקראת בוא עונת האביב.

מדיווחים שהגיעו לכתב המגזין, לפחות עשרה פעילים אוספים זרעי מריחואנה במאות ואלפים, בכדי לשתול אותם בשטחים ציבוריים לאורך רחובות ושדרות מרכזיים בתל אביב.

עמוס סילבר
עמוס סילבר

עמוס סילבר, פעיל הלגליזציה שכתב לפני מספר חודשים למשטרה “תבואו לעצור אותי, אני מעשן באנג“, סיפר לכתב המגזין כי גם הוא אוסף זרעים בימים אלו. “איסוף הזרעים הוא בשביל לשתול אותם בכמה שיותר מקומות ציבוריים, פומביים, מושכי תשומת לב או יעילים מבחינה חקלאית,” אמר. “הכי טוב כמובן הוא כשנמצא מקום שעונה על כל התנאים, לדוגמה כיכר רבין בצד שטוף-השמש שלו ובעונה המתאימה (ינואר-מרץ).”

“הרעיון האידיאולוגי שעומד מאחורי זה מבטא את כשלון מה שנקרא ‘המלחמה בסמים’,” הוא ממשיך. “באביב האחרון קמו עשרות ואולי מאות מגדלים ביתיים חדשים. את התוצרת שלהם אני מעשן בימים האחרונים ולחלקם יש עשרות זרעים. את הזרעים אני נותן לאחרים כדי שפיצו, ישתלו או יפזרו בטבע, בתקווה לאביב 2014 ירוק במיוחד.”

“יש לי חמישה שתילים בבית, מתוכם הקדשתי שניים במיוחד עבור הפקת זרעים,” סיפר פעיל לגליזציה אחר שהעדיף להישאר בעילום שם. “כל צמח יביא כמה מאות זרעים לפחות ואני מעריך שעד חודש מרץ 2014 יהיו לי כבר אלפי זרעים.”

פעילים אוספים זרעים
זרעי קנאביס נאגרים לשתילה ברחבי תל אביב

כפי הנראה, לקראת ה-20 באפריל 2014 – הוא יום המריחואנה הבינלאומי – יפשטו פעילים רבים על שטחים ציבוריים בתל אביב ויזרעו שתילים בגינות ציבוריות ולאורך הרחובות.

הרעיון למבצע השתילה בא ככל הנראה מגרמניה, שם לפני מספר חודשים ערכו פעילי לגליזציה מבצע שתילה בעיר גטינגן.

אם במהלך החודשים הקרובים תיתקלו במקרה באיזה צמח מבצבץ בגינה ציבורית – צלמו אותו ושלחו אלינו.

ראו: מדריך רכישת זרעים באינטרנט

ראו גם: למען הלגליזציה – הפיל ראש חום והעלה ליוטיוב
ראו גם: מחאת לגליזציה בגרמניה: פעילים פיזרו זרעי קנאביס ברחבי העיר
ראו גם: מחאה עם ביצים: סגר עצמו בתוך כלוב וגידל המפ מול הבית הלבן
ראו גם: מחאת לגליזציה: על כסא גלגלים בדרך לבית הלבן

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר