מגלגל...

נעצרה פעילות הקנאביס בסניף סופר פארם קניון איילון ברמת גן

בעקבות הטענות לאפליה או בצירוף מקרים: ביקורת פתע שערכה הרוקחת המחוזית בסניף סופר פארם קניון איילון הובילה לעצירת פעילות הקנאביס הרפואי בסניף. "לומדים את הפרטים ונפעל בהתאם," נמסר מטעם הרשת

ביקורת פתע שערכו גורמים מטעמה של הרוקחת המחוזית של אזור ת”א מירי טריינין בסניף סופר פארם קניון איילון ברמת גן אתמול (חמישי) הובילה לעצירת פעילות הקנאביס הרפואי בסניף, כך נודע למגזין קנאביס.

לפי המסתמן, בביקורת בסניף נתגלו כמה תקלות ביניהן אחסון קנאביס רפואי שלא בכספת. בעקבות הממצאים נשללה האחריות של הרוקחת האחראית בסניף והיא והזכיין צפויים להגיע לשימוע שיתקיים ביום א’ במשרדי הרוקחת המחוזית.

אם הענישה כלפי בית המרקחת תהיה דומה לענישה נגד בתי מרקחת אחרים שנפלו בביקורות דומות בעבר, סביר שבמשך כמה חודשים לפחות לא יחזור הסניף לפעילות בתחום הקנאביס הרפואי.

הביקורת בסניף סופר פארם בקניון איילון ברמת גן מגיעה כחודש בדיוק לאחר הפרסום במגזין קנאביס על טענות שעלו מצד הבעלים של בית המרקחת הפרטי נ.נ. פינצ’י בגבעתיים כלפי הרוקחת המחוזית על אפליה לכאורה נגד בתי מרקחת פרטיים.

“לאחרונה פועלת הרוקחת המחוזית במיוחד נגד בתי מרקחת פרטיים מורשי קנאביס באזור תל אביב וכנראה פחות נגד סניפי הרשתות, באופן המעלה חשד למניעים זרים,” נטען אז במכתב התלונה שנשלח לסגן מנהל אגף הרוקחות במשה”ב אלי מרום.

התלונה הוגשה כזכור בטענה לחשש לניגוד עניינים בו היתה מצויה לכאורה הרוקחת המחוזית, זאת מעצם כך שבן זוגה היה זכיין של סניף סופר פארם מגדל הורד בגבעתיים. לאחר הגשת התלונה הוא הועבר לסניף אחר בעיר יהוד, לדברי סופר פארם ללא קשר לתלונה.

סיבה אפשרית נוספת לביקורת שנערכה כעת היא בקשה שהוגשה לאחרונה למחלקת חופש המידע של משרד הבריאות, שטרם נענתה, לקבלת נתונים אודות מספר הביקורות שנערכו בבתי מרקחת פרטיים לעומת מספר הביקורות בסניפי סופר פארם.

מרשת סופר פארם לא הכחישו את הפרטים ומסרו כי ״לאור ליקוי שהתגלה בנקודת ניפוק קנאביס רפואי באחד מסניפי הרשת, נסגרה בשלב הזה נקודת הניפוק. אנו לומדים את הפרטים ונפעל בהתאם. החברה רואה חשיבות רבה בעמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום ולא תקל ראש בחריגה מהנהלים״.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר