מגלגל...

פישי הגדול נכנס לפוליטיקה ומצטרף לתנועת “דור האמת”

אדם בן לביא
אדם בן לביא

הבוקר פירסמה תנועת “דור האמת” כי האמן המוכשר אדם בן לביא, הראפר המוכר לנו יותר בכינויו “פישי הגדול”, מצטרף לשורותיה וקורא לאזרחי ישראל להשקיע 50 ש”ח בשנה ולרכוש זכות השפעה במפלגות הגדולות בכדי להביא שינוי אמיתי לפוליטיקה בישראל.

“אני יודע שזה נשמע הזוי ומופרך ולא הגיוני, בחלומות הכי מטורפים שלי לא חשבתי שאני אלך על מהלך מטורף שכזה אבל הנה זה קורה ואני, אדם בן לביא, הראפר המכונה ‘פישי הגדול’, החלטתי לרוץ ולהתמודד ברשימה לכנסת הבאה במפלגת העבודה ולהתמודד על התואר ‘חבר כנסת בישראל’.”

פישי הגדול - אדם בן לביא
פישי הגדול

בן לביא התפרסם עוד בשמו הקודם – אדם לוינזון – כראפר “פישי הגדול” לאחר שהשתתף בשנת 1997 בלהיט של להקת שב”ק ס’ “תתקעו בחצוצרה”, שנכלל באלבומה של הלהקה “בעטיפה של ממתק”.
ב-1999 הקליט במשותף עם להקת טיפקס את השיר “דינה”, שאותו כתב יחד עם סולן הלהקה קובי אוז. השיר נכלל באלבומה של טיפקס “דיסקו מנאייק”, וכן באלבום הבכורה של לוינזון, “פישי הגדול”, שיצא באותה שנה בהוצאת הד ארצי.
בשנת 2000 הוציא אלבום סולו שני, “הסנדק”, גם הוא בהוצאת הד ארצי. באלבום זה נכלל השיר “עוד אח אחד”, שזכה להכרה נרחבת יותר בשנת 2010, כאשר להקת הדג נחש הקליטה גרסה מחודשת שלו.
באמצע העשור הראשון של המאה ה-21 חזר בתשובה ועיברת את שמו לאדם יוסף בן לביא.
בשנים האחרונות בן לביא עוסק בהעברת קורסים בנושאים כמוזיקה, כתיבה ופיתוח. כמו כן, הוא מעביר סדנאות לנוער במצוקה ברחבי הארץ ומפתח כישרונות צעירים.
פישי הגדול מופיע באופן פעיל יחד עם להקתו, המורכבת מרונן אפללו בתופים, פלומפי בגיטרה, דוידי בבס ואריה פוליטי בקלידים.

פישי הגדול עם השיר “אדולן” מתוך האלבום “החיים בבלוק”:

פישי הגדול בביצוע חי לשירו “פוליטיקאי”:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר