פיצ’ז מקליפורניה: ג’סטין ביבר משיק ליין קנאביס

ג'סטין ביבר מצטרף השבוע לרשימה ארוכה של סלבס ומשיק ליין קנאביס משלו. Peaches, על שם הלהיט האחרון, כולל סדרת פרי-רולס (ג'וינטים) של 0.5 גרם כל אחד. יחד איתו משיק השבוע גם כוכב ה-NBA לשעבר אלן אייברסון ליין קנאביס

“אני מביא את האפרסקים שלי מג’ורג’יה, הו כן, ‘שיט’, אני משיג את העשב שלי מקליפורניה, הוא ה’שיט’,” שר ג’סטין ביבר בלהיט העכשווי שלו, שמילותיו, כך מתברר השבוע, אכן מתארות במדויק את חייו הפרטיים של הכוכב הקנדי.

ביבר, שנמצא במסע חיפוש מתמשך אחרי בריאות הנפש, חבר השבוע לרשימה ארוכה של מפורסמים מכל התחומים כשהשיק ליין קנאביס על שמו, ביחד עם חברת “פאלמס” מקליפורניה.  

“קנאביס היה משהו שהרגשתי שאנשים מנסים לגרום לי להרגיש רע מזה שאני נהנה ממנו”, אמר ביבר למגזין “ווג”, “אבל עכשיו מצאתי מקום בחיי למוצרי קנאביס שמועילים לחוויה האנושית שלי”.

פיצ'ס - ליין הקנאביס החדש של ג'סטין ביבר
פיצ’ס – ליין הקנאביס החדש של ג’סטין ביבר

שיתוף הפעולה בין ביבר לפאלמס כולל מהדורה מוגבלת של קולקציית ג’וינטים, תחת הכותרת “PEACHES Pre-Rolls by Palms”, המכוונת כמובן לשם הלהיט של ביבר.

המוצר המרכזי בקולקצייה כולל חבילה בת שבעה ג’וינטים של 0.5 גרם כל אחד, המורכבים מפרחי פרימיום של החברה וכוללים ג’וינטים של אינדיקה וכאלה של סאטיבה. כל חבילה מגיעה עם מצית, שגם עליה מופיעה המילה Peaches, “אפרסקים”. 

הסיפור האמיתי טמון באלמנט הצדקה של הפרויקט. ביבר משתמש במיזם כדי לתמוך, ללא מטרות רווח, בעמותת “Veterans Walk and Talk” הדוגלת בשימוש תרופתי בקנאביס בתוך קהילות של יוצאי צבא, וכן בפרויקט “האסיר האחרון”, המוקדש לרפורמה במשפט הפלילי סביב הרשעות בקנאביס.

“אני אוהב את זה שפאלמס הופכים את הקנאביס לנגיש”, אמר ביבר, “ורציתי לוודא שאני עושה איתם משהו שמרגיש אמיתי. הפרויקט הזה של פיצ’ס מרגיש כמו מקום טוב להתחיל בו”.

עבור מייסדי פאלמס, הקשר עם ביבר הוא כמובן מושלם. “הפגיעות והפתיחות של ג’סטין בנוגע למאבקי בריאות הנפש שלו הרשימו אותנו מאוד”, אמרה נואה אן, מייסדת משותפת של פאלמס, לצד טיילר ברטון. 

פיצ'ס - ליין הקנאביס החדש של ג'סטין ביבר
פיצ’ס – ליין הקנאביס החדש של ג’סטין ביבר

לדבריה, “ידענו מיד שנרצה שהוא יעמוד בראש שיתוף הפעולה הראשון שלנו אי פעם, כדי שנוכל להאיר בעזרתו את הנושאים החשובים אלה. אנחנו מקווים לעורר גם אנשים וחברות נהופות לדבר באופן חופשי יותר על הקשר בין בריאות הנפש לצריכת קנאביס, ויחד נוכל לקדם את המסר שלנו על שימוש בקנאביס בצורה פונקציונלית ומשמעותית, ולאפשר לו להיות גם אור בחושך וגם הנאה אמיתית”.

הזיהוי של ביבר עם קנאביס איננו חדש, עוד משנת 2013 מתפרסמות ידיעות על תחביב הקנאביס של הזמר המצליח, שכעת בחלוף כעשור, הופך את זה לעניין רשמי.

כוכב נוסף שמגיע לשמי עולם הקנאביס הוא אגדת ה-NBA אלן אייברסון, שהשיק השבוע ביחד עם חברו, שחקן עבר ב-NBA בעצמו אל הרינגטון, את זן הקנאביס החדש שלהם, “מרצ'”.

פרחי הזן החדש של אייברסון והרינגטון, בעל חברת “ויולה ברנדס” הפועלת בשוק הקנאביס בארה”ב, הם פרחי אינדיקה. על פי אתר “פורבס”, הם משלבים ניחוח חזק של ענבים, יחד עם תווי ריח של אורן ונענע. הפרחים, אגב, זכו לכינוי “96′”, על שם השנה שבה החל אייברסון לשחק בליגת הכדורסל הטובה בעולם. 

אלן אייברסון עם צמח קנאביס
אלן אייברסון עם צמח קנאביס

“הרבה אנשים ניגשו אלי עם הזדמנויות עסקיות, אבל עם אל זה היה שונה”, אמר אייברסון, המכונה “התשובה”. לדבריו, “אחרי שראיתי כמה הוא מסור לעסק הזה, ואחרי שהוא חינך אותי עד כמה הצמח מועיל, זה פשוט הרגיש לי נכון. עכעשיו אני נרגש להיות חלק מזה, ויחד נשנה את המשחק.

כמיטב המסורת של כוכבי ה-NBA, הקולקציה של אייברסון והרינגטון לא עוצרת בפרחי קנאביס וכוללת גם מרצ’נדייז נוספים כגון חולצות, קפוצ’ונים, מטחנות, מציתים, כדורי כדורסל ממותגים ועוד.

אייברסון והרינגטון צפויים לשתף פעולה גם במסגרת “replay”, מותג ה-CBD של ויולה ברנדס, והודיעו כי בחודשים הקרובים יכריזו על השקת מוצר חדש גם בשטח הזה.

“כבוד הוא לי לקבל את פניה של אגדה כמו אלן לסיפונה של החברה שלנו”, אמר הרינגטון, “באותו אופן שבו הוא השפיע על התרבות, נמשיך להשפיע גם על תעשיית הקנאביס ונמשיך לפרוץ גבולות. אנחנו רוצים להמשיך ולעודד אחרים, בעיקר שחורים ובני מיעוטים אחרים, לקחת חלק בעולם הקנאביס”.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר