מגלגל...

פייגלין: “קמפיין אגרסיבי נגד קנאביס מנוהל מאינטרסים זרים”

יו”ר מפלגת ‘זהות’ פירסם סרטון בו הוא מספר על אשתו הסובלת מפרקינסון ומטופלת בקנאביס רפואי. לצד הסרטון כתב אמירות נוקבות נגד קמפיין אגרסיבי המנוהל לדבריו בשבועות האחרונים נגד הצמח ונגד מובילי דעה התומכים בשינוי חקיקה.

חבר הכנסת לשעבר ויו”ר מפלגת ‘זהות’ היום, משה פייגלין, היה מראשוני אנשי הציבור שהעיזו לצאת בקריאה בעד קנאביס רפואי ובעד אי הפללה ולגליזציה. הוא עשה זאת בתמימות ששבתה פלחים בציבור שמעולם לא נחשפו אליו קודם, כשסיפר על אשתו שחלתה בפרקינסון וקיבלה טיפול בקנאביס רפואי.

“אינטרסים זרים פוגעים בחולים”

כעת, בעקבות קמפיינים שונים המאורגנים בשבועות האחרונים במאבק במה שנראה כמו התקדמות לעבר הקלה על צרכני הקנאביס בישראל, יוצא פייגלין כנגד מי שהוא מכנה “בעלי אינטרים זרים” שפוגעים לדבריו בחולים.

משה פייגלין: אינטרסים נגד קנאביס פוגעים בחולים"

“זו זכות החולים להרפא, והמדינה לא מאפשרת להם,” הוא כותב. “אין זה סוד שהקנאביס פוגש אותי בנקודה אישית רגישה מאוד. למדתי בדרך הקשה שקנאביס עוזר, גם אם טובי המדענים עדיין לא יודעים להסביר איך בדיוק.”

“זה כבר כמה שבועות שקמפיין אגרסיבי מנוהל כנגד קנאביס וכנגד ‘מובילי דעה’ הפועלים לאשר את השימוש בו לחולים שכל כך זקוקים לו,” הוסיף. “אין לי צל של ספק שמנהלי הקמפיין פועלים מתוך אינטרסים זרים ולא באופן ענייני, תוך אטימות שפוגעת בחולים ובאפשרות שלהם להרפא.”

את הסטטוס פירסם פייגלין בצמוד לסרטון מכתבה ששודרה כבר לפני כמה שנים ובה הוא מספר על אשתו הסובלת מפרקינסון ומטופלת בקנאביס רפואי.

צפו:

https://www.facebook.com/MFeiglin/videos/1070556053023509/

כזכור בתחילת החודש, באמצעו של הקמפיין הציבורי לתמיכה בהצעת החוק לאי הפללה, יצא פייגלין נגד החלטתו של גלעד ארדן למנוע את אישורה של הצעת החוק לאי הפללה. “מטרת האיסור על קנאביס – שליטה באזרחים,” כתב.

מקורביו של פייגלין לא נענו לבקשתנו לחשוף את אותם גורמים המפעילים לחצים על מובילי דעת קהל לדבריו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר