טוען...

פייגלין: “אחשוף נתונים בנוגע לחברת שראל”

ח”כ משה פייגלין הודיע הערב כי בכוונתו לחשוף בדיון שייערך מחר (רביעי 15.1) בוועדת הכלכלה של הכנסת נתונים “שאם יתבררו כנכונים, אזי מדובר בפרשייה שתחייב מסקנות אישיות באשר לבכירים במשרד הבריאות.”

הצהרה מעניינת של ח”כ משה פייגלין. בסטטוס שפירסם הערב בפייסבוק סיפר פייגלין כי בכוונתו לחשוף מחר בוועדת הבריאות של הכנסת נתונים יוצאי דופן בנוגע לקשר הבלתי תקין לכאורה בין חברת “שראל” לגורמים במשרד הבריאות.

משה פייגלין
משה פייגלין

“לפני שבוע היה אמור להתקיים הדיון אותו יזמתי בוועדת העבודה הרווחה והבריאות בנושא הקשר הפסול בין חברת “שראל” למשרד הבריאות,” כתב. “מנכ”ל משרד הבריאות ד”ר גמזו ביקש לדחות את הדיון כדי שיוכל להיות נוכח בדיון. עתה מתברר כי בקשה זו לא הייתה תמימה והיא נועדה להרוויח זמן כדי לתת לחברת “שראל” פטור ממכרז לסך של 1.6 מליארד ₪ לחצי שנה, לפני הדיון שהנושא המרכזי בו היה שאלת הפטור ממכרז, ולהעמיד את ועדת הבריאות בפני עובדה מוגמרת.”

“זהו המשכה הישיר של ההתנהלות המפיוזית סביב חברת ‘שראל’ המדלדלת את קופת בתי החולים שאחשוף מחר בדיוני הועדה,” המשיך. “אם הנתונים שהגיעו לידי ושאחשוף בדיון, יתבררו כנכונים, אזי מדובר בפרשייה שתחייב מסקנות אישיות באשר לבכירים במשרד הבריאות.”

“כמו כן נראה על פניו כי החיסכון המצטבר מביטול המונופול שמקבלת חב’ ‘שראל’ באמצעות הפטור ממכרז, יכסה בתוך שנים מעטות את גירעונות בתי החולים הממשלתיים.”

הדיון התקיים ביום ד’ 15.1. לסיכום הדיון וצפייה לחצו כאן.

נעדכן על כל התפתחות בהמשך

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר