פחד ותיעוב בלאס וגאס – משחק הלוח

אמן מארה”ב יצר משחק לוח פסיכדלי המעוצב בהשראת הסרט “פחד ותיעוב בלאס וגאס”. כדי לנצח במשחק יש לצרוך כמויות גדולות של סמים ולצאת להרפתקאות פסיכדליות – בכאילו. “המשחק נועד לחנך לתודעה נכונה בתחום הפסיכדליה,” מסביר היוצר.

אלכס בולדווין (Alyx Baldwin), אמן אמריקני חובב פסיכדליה, המציא משחק לוח מסקרן שעוצב בהשראת סרט הקאלט “פחד ותיעוב בלאס וגאס” (Fear and loathing in Las Vegas).

במסגרת המשחק נדרשים השחקנים ליטול כמויות גדולות של סמים כגון LSD, פסילוסיבין, מסקלין ו-MDMA ולבצע בהשפעתם משימות שונות. הסמים כמובן לא מסופקים כחלק ממארז המשחק ובמקומם דאג היצרן לצרף חיקויים של הדבר האמיתי המכילים רכיבים צמחיים חוקיים וניתנים לבליעה בטוחה ללא השפעה.

ערכת ה-"סמים" שמגיעה עם המשחק (פחד ותיאוב בלאס וגאס), מ-LSD ועד לקוקאין
ערכת ה-“סמים” שמגיעה עם המשחק, מ-LSD ועד לקוקאין

לוח המשחק, שבעצמו נראה כמו טריפ פסיכדלי שנלקח היישר מהסרט, מורכב ממסלול עליו עיגולים ב-3 צבעים שונים: צהוב מסמל נטילת סם מסוים מתוך הערכה המצורפת, כחול מציין יציאה להרפתקה מחוץ לבית ואדום מסמל אתגר שעל השחקן לבצע בעודו “תחת השפעה”.

עבור חובבי הפסיכדליה שאינם זרים לצריכת סמים שכאלו בשגרה, ממליץ האמן להתנסות בחוויה המלאה של המשחק ולזנוח את החיקויים בצד.

המשחק מלווה בקלפים ב-3 הצבעים המפרטים את המשימות וההרפתקאות השונות המתאימות במיוחד לחושים מחודדים. “להביא אבן יפה מהפארק הקרוב” היא דוגמה לאחת המשימות במשחק.

לוח המשחק (פחד ותיאוב בלאס וגאס) הצבעוני - פסיכדליה במיטבה
לוח המשחק הצבעוני – פסיכדליה במיטבה

מלבד חלקי המשחק מכילה הקופסה גם לוח גדול המסווג את הסמים השונים בצורה מדעית ומדויקת וכן מתאר את השפעותיהם הפיזיולוגיות והפסיכולוגיות.

לדבריו של בולדווין, המשחק נועד לא רק כדי להנות מהאשליה של עולם פסיכדלי ונטילת חומרים שמרבית האנשים לא מתקרבים אליהם במציאות, אלא כדי לחנך את הציבור לתודעה נכונה שתאפשר לאנשים “להפסיק לפחד ולהתחיל להתעניין”.

ערכת ה-"סמים" שמגיעה עם המשחק (פחד ותיאוב בלאס וגאס), מ-LSD ועד לקוקאין
הסמים השונים והשפעותיהם – חינוך נכון לפסיכדליה

המשחק שהופק לראשונה עוד בשנת 2009 תוכנן לצאת לשוק בייצור המוני, אך נכון לעתה הוא אינו זמין לרכישה וקיים רק בגרסת אבטיפוס שמוצגת היום כפריט אומנותי באוניברסיטת דרום קליפורניה.

אם בכל זאת תתעקשו לקנות אותה ויש לכם מספיק מזומנים לפזר, תוכלו לעשות זאת עבור 3,500 דולר באמצעות קשר ישיר עם האמן.

ראו עוד:
צפו: כך פסיכדליה יכולה להציל את חייכם
ספרי צביעה פסיכדליים למבוגרים
10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר