פוצץ רכבו של מנהל חברת קנאביס בצפון

אירוע פלילי בצפון: רכבו הפרטי של מייסד חברת קנאביס רפואי פוצץ לפנות בוקר בעזרת מטען צינור במה שנראה כמו אזהרה מצד גורמים פליליים. “לא קיבלנו כל איומים,” מסר מנכ”ל החברה. “חשבנו שמדובר בקטיושות,” מסרו בני המשפחה.

רכבו של מייסד חברת קנאביס רפואי מצפון הארץ פוצץ היום (א’) בשעה 4:00 לפנות בוקר על ידי מטען צינור שהוצמד אליו. מטען נוסף התפוצץ בחצר בית המשפחה, שהקימה את החברה לפני 9 שנים.

על פי דיווח המשטרה, “בשכונת בירייה בעיר צפת, דווח לפנות בוקר (04:30) על שמיעת פיצוץ. כוחות משטרה שהוזעקו למקום, הבחינו בשרידי פיצוץ ברכב ובחצר בית, נגרם נזק לרכב, אין נפגעים. כוחות מקצועיים אספו ממצאים. נפתחה חקירה, הרקע נבדק.”

בראיון לערוץ 1 הערב, במהלכו הועלה חשד כאילו מדובר במין אזהרה מצד גורמים עברייניים כלשהם, מסר מנכ”ל החברה כי הם דווקא לא קיבלו כל איומים והופתעו לשמוע את החדשות.

צפו בדיווח על התקרית בערוץ 1:

בראיון לאתר ‘וואלה’ מסרו בני המשפחה כי “מעולם לא קיבלנו רמזים על העתיד להתרחש. לא איומים ולא גורמים כאלה ואחרים שנתנו לנו להרגיש שאנחנו מפריעים להם בפעילותנו. כששמענו את הפיצוצים חשבנו בהתחלה שמדובר בקטיושות, כמו שנפלו מסביבנו במלחמת לבנון השנייה”.

בעבר כבר עלו טענות שונות בגין מעורבות של גורמים פליליים בעסקי הקנאביס הרפואי, בעיקר בכתבה ששודרה בערוץ 1 ושמה “עלה ירוק בשוק השחור” (צפו כאן).

יש לציין שמגדלי הקנאביס הרפואי בישראל עומדים בפני קשיים בטחוניים לא פשוטים. כל החוות מאובטחות ברמה הגבוהה ביותר מחשש לפריצות וגניבה ובשנים האחרונות נרשמו כבר מספר אירועים מסוג זה.

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי