מגלגל...

לאחר 3 חיפושים: הגיש תלונה למח”ש ופוטר מעבודתו במשטרה

"פוטרתי מעבודתי בהוראה מלמעלה כי סירבתי לבטל תלונה שהגשתי למח"ש" - כך טוען צעיר ישראלי שעובד כטבח בתחנת משטרה. לדבריו שוטרים ביצעו אצלו חיפוש שלוש פעמים ברציפות מבלי שמצאו דבר, וזרקו הערות מיניות לזוגתו כשמצאו קונדומים במגירה. בסרטון שצילם הוא מתאר את המקרה

צעיר ישראלי העובד כטבח בתחנת משטרה פוטר לדבריו מעבודתו לאחר שסירב לבטל תלונה שהגיש למח”ש. את התלונה הגיש בעקבות 3 חיפושים רצופים ששוטרים ערכו אצלו מבלי שנמצא דבר. לדבריו השוטרים זרקו הערות מיניות כלפי זוגתו כשמצאו קונדומים במגירה. “אמרו לי שזה הוראה מלמעלה,” הוא מעיד בסרטון:

“ערב יום העצמאות, הגיעו השוטרים לאזור בו ישבנו, עשו לי חיפוש בגוף, בכיסים, לא מצאו שום דבר שקשור לקנאביס,” הוא מתאר. “אחרי זה עשו לי חיפוש ברכב לא מצאו כלום שקשור לקנאביס. אחרי שבוע באו עם צו חיפוש חתום ע”י שופט אליי לבית, עשו חיפוש, לא מצאו שום דבר שקשור לקנאביס, אפילו לא ריזלה, שום דבר.”

“במהלך החיפוש נאמרו כל מיני אמירות מיניות כלפיי וכלפי בת זוגתי, השוטרים צחקו עליי שראו קונדומים במגירה, ליד אמא שלי. בעקבות האירוע הזה הגשתי תלונה במח”ש, ואחרי שהגשתי תלונה, כעבור מספר ימים, אחרי יום עבודה, אני עובד כטבח בתחנת משטרה, המנהלת, השפית, מתקשרת אליי ואומרת לי שאני מפוטר כי עשו אצלי חיפוש בבית ופניתי למח”ש ולא ביטלתי את התלונה.”

לדבריו “השוטרים כנראה לא מצא חן בעיניהם שאני עובד שם, לא באתי להם בטוב, הם סימנו אותי כמטרה שצריך להעלים וזה מה שהם עשו. פוטרתי ללא שימוע, ללא מכתב פיטורים, ללא כל סיבה מוצדקת. הבוסית שלי אומרת שהיא נורא מרוצה מהתפקוד שלי, שהיא רוצה לעבוד איתי, שחבל שזה קרה אבל שזה הוראות מלמעלה, מהמפקד של המחוז, שהם לא מוכנים שאני אכנס לתחנה.”

מהמשטרה לא נמסרה תגובה רשמית אך גורמים במשטרה מסרו למגזין קנאביס כי לעמדתם החיפושים היו חוקיים באישור שופט, ופיטוריו של הצעיר מקובלים מאחר ומדובר בניגוד עניינים בסיסי. “אתם לא מצפים שמישהו שהגיש תלונה למח”ש על שוטרים יעבוד איתם באותה התחנה נכון?” אמרו. לגבי טענות על פיטורין ללא שימוע השיבו: “זה כבר עניין של המעסיק שלו, חברה פרטית שעובדת עם המשטרה. הצעיר אינו עובד משטרה”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר