פאדיחה? הוסר פרומו המריחואנה לסדרה “כחולים”

הפרק הראשון בסדרת משטריאליטי חדשה אמור היה להתמקד בפשיטה על בית גידול קנאביס לא חוקי. פרומו שלו פורסם בדף הפייסבוק של המגזין וזכה למאות תגובות שליליות – עד שהוחלט להסירו, גם מהסדרה. “בגלל עניין משפטי,” הסבירו בהפקה אך לא אישרו שהמשטרה היא שדרשה זאת.

פשיטות של שוטרים על בתי גידול קנאביס הן לא דבר חריג כלל ובשבועות האחרונים המשטרה אף הגבירה מאמציה בתחום זה. יחד עם זאת טרם יצא לציבור לראות את הדברים מקרוב כל כך, כפי שהוצגו בקטע מהפרק הראשון של סדרה חדשה בערוץ 2.

“דיבור עילג”

הסדרה, “כחולים“, עוקבת אחר שוטרים בפעילויות שגרה וחירום. הערב (ד’) אמור היה להיות משודר הפרק הראשון שלה, העוסק בפשיטה על בית גידול מריחואנה.

פרומו לפרק הראשון בסדרה פורסם אתמול ברשת, כולל בדף הפייסבוק החדש של הסדרה עצמה, ולא זכה שם לתגובות רבות.

https://www.facebook.com/knbis/videos/1146906565396529/

אך משעלה הקטע גם כאן באתר ובדף הפייסבוק של המגזין ונחשף למאות אלפי גולשים, החלו המונים להגיב בתקיפות כנגד מה שנגלה לעיניהם: קבוצת שוטרים עם “דיבור עילג” ו”הומור רדוד”, כך על פי חלק מהתגובות, מתלוצצים ומתגאים תוך שהם עוקרים את שתילי הקנאביס מול המצלמה.

גם זה בטח יעניין אותך

מאחר וזוהי כאמור הפעם הראשונה בה נחשף הציבור לבוטות כזאת של שוטרים בזמן עבודות הגינון הקבועות שלהם, היו בין המגיבים גם כאלה שהתפלאו לראות שעורכי הסדרה, שאמורה לשבח את עבודת המשטרה, מפרסמים קטע וידאו המציג את השוטרים בצורה כל כך מבזה.

“עניין משפטי”

כעת מסתבר שלא רק העוקבים אחר מגזין קנאביס הזדעזעו מהסצינה. לפני שעה קלה פנו אלינו בדחיפות מהפקת הסדרה ובמקביל גם משידורי קשת בדרישה שנסיר את הקטע שפורסם בדף הפייסבוק, זאת לאחר שהוסר גם מדף הפייסבוק של הסדרה עצמה.

הסיבה הרשמית לדרישה כפי שנמסרה לנו היתה רק “עניין משפטי” הכולל “טענה על פרטיות”, אך גם מהפקת הסדרה וגם משידורי קשת סירבו להסביר מדוע בדיוק הוחלט להסיר את הקטע.

נציגת ההפקה סירבה לומר האם נציגי המשטרה הם שדרשו להסיר את הקטע מהרשת ובשיחה עם נציגת “קשת” הוסבר כי “זו דרישה שלנו ולא של המשטרה”.

עוד הוסבר שהפרק הראשון, שישודר רק מחר (ה’) בעקבות פטירתו של שמעון פרס ז”ל, לא יכלול את הקטע בדיוק כפי שפורסם וכי יוסרו ממנו חלקים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר