עציץ קנאביס וקססה נתפסו בדירה במושב, בן 23 נעצר

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד צעיר בן 23 ממושב בצפון על עבירות סחר בסם מסוכן, קשירת קשר לביצוע פשע והחזקת סמים, לאחר שבביתו אותר עציץ קנאביס. בטלפון נמצא חשד כי הוא מכר קנאביס ל-9 חבריו בקורס הכנה לצה"ל.

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 23 לאחר פשיטה על ביתו במושב חוסן, בחשד לסחר בקנאביס. בבית אותרו עציץ קנאביס בודד, מעט 'קססה' (תערובת קנאביס מפוררת לעישון) וכמה זרעי קנאביס, שהובילו לכתב אישום בעבירת סחר בסמים.

על פי דיווח המשטרה הבוקר (א') "הצעיר סחר מביתו במושב חוסן בסמים מסוכנים לחבריו מבית הספר ומהקורס הכנה לצה"ל. בית המשפט נעתר לבקשת המעצר וכתב האישום שהגישה כנגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל".

עציץ קנאביס שנתפס בפשיטה (צילום: דוברות המשטרה)
עציץ קנאביס שנתפס בפשיטה (צילום: דוברות המשטרה)

"במסגרת פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל למנוע הפצה של סמים מסוכנים, עלה חשד כי צעיר בן 23 תושב המושב חוסן מגדל סמים בביתו," דווח. "בעקבות החשד בוצע לפני למעלה מחודש חיפוש בביתו במושב".

במהלך החיפוש אותר בחדרו של הנאשם אוהל ובתוכו שתיל של קנאביס, מאוורר ותאורה. "הנאשם עוכב לתחנת המשטרה לחקירה ובשל התפתחויות שעלו בה, שהנאשם גם סוחר סמים, המשיכו החוקרים את החקירה הסמויה," דווח עוד.

במהלך החקירה עלה החשד כי הנאשם סחר בקנאביס מביתו במושב באמצעות הטלפון הנייד שלו ובאמצעות הודעות וואטסאפ. לקוחותיו, הכירו אותו בבית הספר ובקורס הכנה לצה"ל, היו מגיעים לביתו על מנת לבצע את הרכישה.

קססה וזרעי קנאביס
קססה וזרעי קנאביס שנתפסו בפשיטה (צילום: דוברות המשטרה)

החקירה העלתה כי הנאשם סחר עם 9 לקוחות במספר הזדמנויות שונות, כאשר לרוב הם היו מעבירים לו את התשלום באמצעות יישומון 'ביט'. "עם מעבר החקירה מסמויה לגלויה נעצר הנאשם לפני כעשרה ימים בביתו, כאשר בסמוך למיטתו נמצאו סמים לצריכה עצמית," דווח.

לדברי המשטרה "בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לחטיבית התביעות של משטרת ישראל אשר הגישה כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של סחר בסם מסוכן, קשירת קשר לביצוע פשע והחזקת סמים לצריכה עצמית. לאחר דיון בבקשת המעצר הורה בית המשפט על מעצרו עד להחלטה אחרת".

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "בימים אלה בהם מוסדות החינוך סגורים וקיים חשש שסמים מסוכנים ימצאו את דרכם לבני נוער, משטרת ישראל משקיעה מאמצים רבים, תוך שימוש באמצעים מגוונים לסיכול ייצור והפצת סמים מסוכנים, אשר עשויים להוות עבור בני הנוער מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים מסוכנים התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים".


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט