מגלגל...

ענן קנאביס: מכשיר אידוי חדש מבוסס קפסולות

“האייפון של מכשירי האידוי”: חברת סטראטאפ אמריקנית פיתחה מכשיר אידוי חדשני (וופורייזר) המבוסס על קפסולות חד פעמיות ומיועד למטופלים רפואיים. המוצר יהיה זמין לרכישה החל מינואר 2017, אך טרם פורסם מחירו לצרכן.

חברת הסטארטאפ האמריקנית ‘CannaKorp‘ תחל לשווק בשנה הקרובה מכשיר אידוי חדשני ומבוסס קפסולות בשם CannaCloud.

המכשיר החדש בנוי משני חלקים עיקריים – מעמד שולחני עם גוף חימום, ומיכל אדים נשלף – המתפרקים זה מזה באופן פשוט לצורך הכנסת הקפסולות ושאיפת האדים לאחר פעולת החימום.

היתרון העיקרי במוצר הוא הממשק למשתמש שהוגדר “ידידותי ונוח” על ידי מטופלים רפואיים שהתנסו בו בשלבי הייצור, והעניק לו את הכינוי “האייפון של מכשירי האידוי”. לאחר הלחיצה על כפתור ההפעלה יש להמתין 60 שניות עד שהחומר הפעיל יסיים להתאדות, ואז ניתן ליהנות מ-15 דקות של שאיפות, כך לפי הצהרת החברה.

הקפסולות היעודיות לשימוש במכשיר משווקות תחת השם ‘CannaCups’, והן מחולקות ל-3 סוגים עיקריים: תמצית זני אינדיקה, תמצית זני סאטיבה וכן תמצית CBD. את תמציות הזנים רוכשת החברה ממגדלים מורשים בקליפורניה וקולורדו, זאת בשל העובדה שאין לה רישיון לגדל או להחזיק צמחי קנאביס בעצמה.

“ה-CannaCloud יימכר רק במדינות שבהן המכירה של קנאביס חוקית,” מסבר סגן נשיא החברה לענייני מכירות גרג ג’יימס (Greg James) בראיון לגיקטיים. בדומה למכשיר האידוי הידני שהגתה לי בן-יוסף בשנה שעברה, גם במכשיר החדש לא ניתן להשתמש במכשיר בתצורה אחרת מלבד בעזרת הקפסולות.

“מטרתו של המוצר היא לפשט ולשפר את חווית הקנאביס הרפואי עבור מיליוני משתמשים בכל העולם,” מסביר מייסד ונשיא החברה מיכאל בורק (Michael Bourque). “מטופלים לא תמיד יודעים מה הם קונים, ולעיתים הם מכינים את התרופה בשיטות מיושנות. המכשיר החדש בא לפתור בעיה זו אחת ולתמיד.”

טכנולוגיית הענן - שיפור החוויה למטופלים רפואיים
טכנולוגיית הענן – שיפור החוויה למטופלים רפואיים

ה-‘קלאוד’ שנחשף לפני מספר חודשים הוא המוצר הראשון מבית החברה, והוא צפוי להסיט לעברה את אור הזרקורים וכיסי המשקיעים.

בינתיים, עם אלפי שיתופים ברשתות החברתיות, את הבאז התקשורתי בארה”ב ובאתרי קנאביס אחרים בעולם הוא בהחלט הצליח לעורר, ואף פורסם בכתבות גם באתרי מיינסטרים ישראליים.

נכון לעתה נמצא המכשיר בשלבים האחרונים של אישורי התקנים והייצור ההמוני, ועל פי הצהרת החברה הוא יהיה זמין לרכישה החל מינואר 2017 במחיר של החל מ-580 ש”ח כאשר עבור כל קפסולה תידרשו לשלם בין 20 ל-35 ש”ח נוספים.

https://www.youtube.com/watch?v=3gVqynpOxEM

ראו עוד:
יופיטר: לאדות קנאביס דרך הסמארטפון
וופורייזר במקום ג’וינט: 6 סיבות טובות להתחיל לאדות
המדריך למאייד המתחיל: כל מה שצריך לדעת על אידוי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר