עמרי חיון יוצא מהארון הירוק: “הגיע הזמן לשנות את החוק!”

עמרי חיון, בלוגר הרכילות שפירסם לראשונה את שמו של אייל גולן כ”זמר המפורסם” ונכנס לקטטה משפטית עימו בעקבות כך, מספר בראיון למגזין TimeOut כי הוא מעשן קנאביס באופן רגיל.

פרשת אייל גולן (“הזמר המפורסם”) הפכה את בלוגר הרכילות עמרי חיון לאחד השמות המוכרים במדינה וזיכתה את האתר שלו במאות אלפי כניסות, לאחר שהעיז לעשות את מה שכל העיתונאים סירבו לעשות וחשף באתר את שמו של אייל גולן כמי שהיה “הזמר המפורסם”.

בראיון מיוחד למגזין TimeOut הוא יוצא לראשונה מהארון הירוק ומודה כי צורך קנאביס להנאתו.

עמרי חיון
עמרי חיון: “זה עוזר לי להשראה”

“אני לא מתבייש בזה שאני מעשן, בניגוד לשרים מסוימים בממשלה”, אמר בכתבה. “אני חושב שלפעמים החוק צריך להשתנות בהתאם למציאות, לא להפך. אותו דבר תקף גם לגבי נישואים בקהילה הגאה ולגבי צווי איסור פרסום”.

פנינו אל חיון כדי לשאול מה הוא חושב על הנושא ועד כמה הוא קשור לעניין…

“החלטתי להשתמש בכוח התקשורתי הגדול שיש לי ולהודות שאני מעשן קנאביס בתקווה שזה יקדם את המטרה,” הוא אומר. “אני רואה את הכוח שיש לפתיחות שאני מגלה לזה ומקווה שזה יכול לתרום ולקדם את המטרה.”

חיון סירב לבקשתנו “להוציא מהארון הירוק” מפורסמים שהוא מכיר ואמר רק: “אני לא חושב שלעניין להוציא מישהו שלא רוצה לצאת למרות שזה ברור מאליו שרוב הסלבס שיצא לי לפגוש מעשנים מריחואנה.”

עוד הוא סיפר שהוא מעשן כבר תקופה ארוכה, בעיקר מריחואנה. “זה עוזר לי לשמור על מצב רוח טוב וממלא אותי בהשראה. בעיקר תורם להפרעה דו קוטבית שאני חושב שיש לי.”

גם אייל גולן הודה בעבר בעישון קנאביס (ראו כאן).

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר