טוען...

על גלגלים: מטיילים עם עציץ מריחואנה בתל אביב

פעילי לגליזציה מסתובבים בימים האחרונים בתל אביב עם עציצי קנאביס על גלגלים ומזמינים את העוברים והשבים להגיע להפגנת הקנאביס במוצאי שבת. “התגובות מצויינות,” אומר אילן גיל, ממארגני ההפגנה.

לאחר שפיית הגראס חילקה פרחים וזרעים של קנאביס ברחובות תל אביב וירושלים והזמינה את התושבים להפגנת “סמים לזה סוף” שתיערך במוצ”ש 21.12, מגיע הלהיט החדש: עציצי קנאביס על גלגלים.

עציץ מריחואנה בתל אביב
עציץ קנאביס ברחובות תל אביב

פעילי לגליזציה הסתובבו במהלך הימים האחרונים ברחובות ת”א תוך שהם גוררים להנאתם עגלה ובה שתילי קנאביס – זאת במטרה למשוך את תשומת לבם של התושבים ולהזמינם להגיע להפגנה.

“התגובות מצויינות,” מספר אילן גיל, אחד הפעילים הבולטים ללגליזציה ומי שמארגן את ההפגנה. “אנשים מביעים תמיכה ומפרגנים. כולם אומרים שיגיעו במוצ”ש להפגנה ואני מקווה לראות אותם שם.”

עציצי הקנאביס נישאים לאורך הרחובות ובבתי מרקחת על עגלה ובה נכתב: “די להתעללות בחולים, די לרדיפת האזרחים“.

“3,000 איש כבר אישרו הגעתם לאירוע ואנו מצפים לעצרת מיוחדת שטרם נראתה כמותה בישראל,” הוסיף גיל. “כולם מוזמנים להגיע עם שלטים, כרזות ומגאפונים ולעזור לנו לקרוא לשינוי היחס כלפי צמח הקנאביס.”

בהפגנה, שתיערך בכיכר רבין במוצאי שבת 21.12, יופיעו בין השאר גם להקת ג’ירפות, מיכאל הנגבי, סגיב כהן ואמנים רבים נוספים. במהלך הערב יהיו נאומים של חברי הכנסת פייגלין וזנדברג וכן של רופאים, פעילים ואנשי תרבות.

עציץ מריחואנה בתל אביב
עציץ קנאביס בבית מרקחת

לקראת האירוע פורסם אתמול גם סרטון חדש בו ניתן לראות עולם עתידי בו הקנאביס חוקי וזמין לרכישה בחנויות מוסדרות.

צפו:

למעלה מ-3,000 איש כבר אישרו הגעתם לאירוע. לכניסה לדף האירוע בפייסבוק לחצו כאן.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר