מגלגל...
x

עישן מריחואנה והתקשר למשטרה: “אני מסטול מדי”

צעיר בן 22 מאוהיו נמצא שוכב בחדרו מוקף בעטיפות ‘דוריטוס’, זאת לאחר שהתקשר למשטרה והתלונן כי הוא מסטול מדי מעישון מריחואנה ונזקק לעזרה דחופה. “עישנתי יותר מדי,” הסביר לשוטרים. האזינו לשיחה:

מדינת אוהיו, ארה”ב, בה בתחילת השבוע התאבד תלמיד תיכון אחרי שהואשם על ידי המשטרה ומנהלי בית ספרו כי עישן מריחואנה והרס את חייו, מספקת כעת סיפור מעניין נוסף בנושא, הפעם עם סוף טרגי פחות.

ביום שלישי האחרון התקשר צעיר בן 22, תושב העיר אוסטין-טאון, לטלפון החירום של המשטרה וכוחות הביטחון בשעה 5 לפנות בוקר, והתלונן כי עישן כמות גדולה של מריחואנה בזמן שישב ברכבו וכעת הוא “מסטול מדי וזקוק לעזרה,” כך על פי הדיווח.

“שוכב על הרצפה מוקף בשקיות דוריטוס”

השוטרים מיהרו להגיע לבית סבו של הצעיר, שם שהה, ומצאו אותו שוכב על רצפת חדר השינה בתנוחה עוברית. לדבריהם, בעת שהגיעו לזירה בשעה 5:22, הצעיר נמצא שוכב בתוך ערימת חטיפים.

ערימת שקיות 'דוריטוס'
הצעיר נמצא שוכב בתנוחה עוברית ומוקף בשקיות ‘דוריטוס’

סבו של הצעיר שקיבל את פניהם של השוטרים הכווין אותם לחדר השינה בו הוא שהה. עם כניסתם לחדר ראו השוטרים את הצעיר “שוכב על הרצפה בתנוחה עוברית ומוקף בשקיות ‘דוריטוס’ וחטיפי דגים מלוחים,” כך על פי דו”ח המשטרה שהוגש לאחר המקרה.

לאחר שנרגע מעט, הושיט הצעיר לשוטרים את מפתחות הרכב וציין בפניהם כי בתוכו נמצאת שאר המריחואנה שברשותו. ברכב מצאו השוטרים צנצנת מלאה מריחואנה, מקטרת עישון, שתי חבילות של ניירות גלגול וכן שני ג’וינטים מוכנים.

האזינו: שיחת הטלפון של הצעיר למוקד החירום

אישום בגין החזקת מריחואנה

במדינת אוהיו, בה החוק אינו מתיר החזקה או שימוש במריחואנה, נושא הצעיר באחריות פלילית מלאה. לאחר שווידאו השוטרים כי אינו זקוק לעזרה רפואית דחופה, הוא נלקח לתחנה כדי לעבור בדיקות לגילוי שרידי THC.

לאחר שהבדיקה חזרה חיובית כמצופה, נעצר הצעיר בגין ‘החזקת מריחואנה ואביזרים המיועדים לצריכת סם’ (Possesion and drug paraphernalia) ובקרוב צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום.

בשל החומרה הנמוכה של העבירה, צפוי הצעיר לקבל רישום פלילי בלבד ולא להיכנס למאסר בפועל. עם זאת, רשיון הנהיגה שלו צפוי להישלל לתקופה שבין 6 חודשים ל-5 שנים.

מקרים מוזרים מסוג זה כבר קרו בעבר: בשנה שעברה התקשרה אישה מניו זילנד למשטרה לאחר שהחתול שלו הביא הביתה מריחואנה ממקור לא ידוע, ואדם מאנגליה שהתקשר למשטרה בטעות, חשף את חוות הקנאביס הלא חוקית שהקים בביתו.

ראו עוד:
אוהיו צפויה לאשר לגליזציה בנובמבר
מפקד המשטרה שהפך לפעיל לגליזציה: “בתור שוטר גרמתי נזק”
נעצרה הפוליטיקאית שגידלה קנאביס לחולים: “תכניסו אותי לכלא כמו כולם”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר