מגלגל...

עורכת דין הבריחה חשיש לאסיר בכלא – ונתפסה

עורכת דין ממרכז הארץ נעצרה לאחר שצולמה מבריחה חשיש וקנאביס לאסיר בכלא רימונים. ממידע שהגיע למגזין קנאביס עולה כי עורכת הדין נסחטה ע"י גורמים בשוק האפור. המשטרה חשפה סרטון החושף כיצד עשתה זאת.

אישום: משטרת ישראל עצרה עו”ד מאזור המרכז בחשד שהיא הבריחה חשיש וקנאביס לאסיר בכלא רימונים בשתי הזדמנויות שונות. היום (ד’) הוגשו נגדה כתב אישום ובקשת מעצר.

ממידע שהגיע למערכת מגזין קנאביס וטרם פורסם עולה כי עורכת הדין נסחטה ע”י גורמים בשוק האפור להם היא היתה חייבת כסף. הם דרשו ממנה לבצע את ההברחה בתמורה לויתור על החוב.

על פי דיווח המשטרה “התקבל בשבוע שעבר (12.2.20) דיווח משב”ס על עורכת דין שנתפסה כשהיא מבריחה סמים ללקוח שלה, אסיר במתחם הדרים שבכלא רימונים”.

צפו: עוה”ד מעבירה את החשיש ללקוח במהלך פגישתם במתחם הדרים בכלא רימונים

מהדיווח התברר כי בלשי יחידת דרור של שב”ס עצרו את החשודה במתחם הדרים ומעצרה היה בהמשך לפעילות סמויה של חטיבת המודיעין של שב”ס.

חקירת המשטרה העלתה כי קודם להעברת הקנאביס והחשיש לאסיר, החשודה נפגשה עם אדם אחר בכפר קאסם שהעביר לה מעטפה ובה 2 אריזות: אחת של חשיש במשקל של 38.17 גרם והשנייה של קנאביס במשקל של 3.48 גרם.

בהמשך החשודה הגיעה במסגרת עבודתה כעו”ד לפגישה עם הלקוח שלה, במתחם הדרים. במהלך הפגישה עוה”ד העבירה לאסיר את החבילות והוא הסליק אותן בתחתוניו. בתום הביקור נערך לאסיר חיפוש על גופו ונמצאו ברשותו החבילות.

חוקרי המשטרה הצליחו להתחקות אחר העברה נוספת של חשיש וקנאביס באותה השיטה, מיום 13.1.20. גם בפעם זו אדם אחר יצר עימה קשר ומסר לה שמעוניין להעביר לה “כסף” על מנת שתעביר אותו “לבחור”.

עו"ד הבריחה חשיש וקנאביס לאסיר בכלא רימונים
חבילות חשיש וקנאביס שהוברחו ע”י עו”ד לאסיר

האדם האחר והחשודה נפגשו בת”א והוא העביר לה את החבילה. ביום 13.1.20 היא הגיעה לכלא במסגרת עבודתה כעו”ד והעבירה לאסיר את החבילה, כל זאת בתמורה ל-2,981 ש”ח שהופקדו עבורה באמצעות שירות “מזומן בזמן”, שירות העברת כספים באמצעות דואר ישראל.

מעצרה של עורכת הדין הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת והיום מחלקת התביעות של מחוז מרכז הגישה נגדה כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של סחר בסמים, פעולות בחפץ אסור/מסוכן בכלא וקשירת קשר לפשע.

יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה. במהלך הדיון שוחררה החשודה בתנאים מגבילים. נציג המשטרה ביקש וקיבל במהלך הדיון עיכוב ביצוע ההחלטה על מנת להגיש ערר לביהמ”ש המחוזי והחשודה נותרה במעצר מאחורי סורג ובריח.

האסיר (בן 23 מכפר קאסם) נעצר אף הוא ביום 12.2.20 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. בדיון שהתקיים היום בבימ”ש השלום בפ”ת, מחלקת תביעות של מחוז מרכז הגישה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר. מעצרו הוארך היום ב-5 ימים ועד ליום 23.2.20.

לבקשת סניגורה של החשודה הוצא צו איסור פרסום על שמה של החשודה ופרטים מזהים שלה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר