עונה שנייה ל"שאיפות גדולות"? הצופים יחליטו

צוות ההפקה של "שאיפות גדולות", תכנית הקנאביס הראשונה בטלוויזיה, פירסם פרוייקט HeadStart חדש לגיוס מימון חברתי עבור הפקת עונה נוספת.

"שאיפות גדולות", תכנית הקנאביס השבועית של אברי גלעד שסיימה לפני כשבועיים את שידורי העונה הראשונה במסגרתה שודרו 13 תכניות מקוריות, מתכוננת לעונה שנייה ומבקשת את עזרת הצופים במימון חלק מעלויות ההפקה.

אבי אלקלעי
אבי אלקלעי, מייסד התכנית

13 התכניות הראשונות של 'שאיפות' נוצרו באופן עצמאי ושודרו בערוץ 8 ובאתר ynet , בהנחיית אברי גלעד, ביוזמתם של דנה כהן, חיים סלוצקי ואבי אלקלעי, ובעריכת עינת ברוקר. התכנית היתה היחידה מסוגה בעולם והיא חלק מתהליך גלובלי של שינוי הגישה לקנאביס מ'סם' לתרופה ולהכרה בצמח וברכיבים הפעילים בו.

לצורך הפקת העונה השנייה מבקש אבי אלקלעי, מייסד התכנית, 38,000 ש"ח לכיסוי "עלויות הפקה מינימליות" לדבריו. "38,000 ש"ח כמובן לא מכסים עלות הפקת סדרת תכניות טלוויזיה ואינטרנט," הוא כותב בדף הפרוייקט, "אבל מאחר ורוב התכנית נעשית בהתנדבות, הכסף יכסה עלויות הפקה מינימליות והתמיכה שלכם תאפשר להעלות עוד עונה של 'שאיפות גדולות'."

מטרת התכנית, כך על פי חברי ההפקה, היא העלאת המודעות של חולים, של הקהילה הרפואית והציבור הרחב לתחום הקנאביס הרפואי וליכולות הריפוי המופלאות של הצמח והחומרים הפעילים בו וכן הנגשתו לכמה שיותר חולים הזקוקים לו.

"חלק מאיתנו, מהצוות שהתקבץ ויצר את 'שאיפות' – מטופלים בקנאביס רפואי," הם כותבים. "יש גם קרובי משפחה וחברים שלנו שמטופלים בקנאביס. התועלת הרפואית וההקלה על הסבל הביאה אותנו להבנה שצריך לעשות מעשה! להביא את הנושא הזה לקדמת הבמה. התכנית כולה באה אך ורק לשם עזרה לחולים. רפואה נטו!"

"ללא התמיכה שלכם לא נוכל להפיק עוד עונה של שאיפות גדולות," הם כותבים.

לעזרה לפרוייקט ניתן להיכנס לדף הפרוייקט.
לצפייה בכל פרקי העונה הראשונה לחצו כאן.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט