עולם מופלא: סנופ דוג מקריין סדרת סרטי טבע חדשה

אחרי ההצלחה המסחררת של הסרטון בו סנופ דוג מקריין תכנית טבע ובעלי חיים בסגנונו הייחודי, הופך הפיילוט לפרוייקט חדש: “העולם של סנופ” מבוססת על סדרת הטבע המצליחה “העולם המופלא” של ה-BBC ובה יקריין סנופ סרטוני טבע באורך מלא וידובב את בעלי החיים המופיעים בהם. הסדרה תושק באתר הקנאביס החדש שלו “מרי ג’יין”.

בינואר השנה פורסם בתכנית הלילה האמריקנית של ג’ימי קימל סרטון וידאו חדש באורך 2 דקות ששטף את הרשתות החברתיות.

בסרטון מקריין סנופ דוג סרט טבע קצר במהלכו דיבב קופים, תנינים, נחשים, סנאים ושאר בעלי חיים בדומה לסרטי נשיונל ג’יאוגרפיק – רק בסגנונו המוכר, המצחיק ו”הסטלני” של הראפר המפורסם ואחד ממובילי הדעה בתחום הקנאביס העולמי.

הסרטון, שצבר מיליוני צפיות ושיתופים ברשתות, הצליח כל כך עד שהוקמה ברשת עצומה רשמית בקריאה לסנופ להפיק סדרת סרטונים חדשה בה יקריין סרטי טבע.

העצומה הצליחה בגדול ולאחר כ-65,000 חתימות שנאספו בה מודיע סנופ על הפקתה של סדרה שלמה בה יקריין וידובב סרטי טבע בסגנון סדרת “העולם המופלא” (Planet Earth) – סדרת-טבע תיעודית שהופקה על ידי ה-BBC ומורכבת מ-11 פרקים עיקריים, העוסקים כל אחד בסביבת מחיה אחרת בכדור הארץ.

https://www.youtube.com/watch?v=IDZCwfpoKqo

על בסיס שמה של הסדרה המקורית תקרא הסדרה החדשה “העולם של סנופ” (Planet Snoop) והיא תושק באתר הקנאביס החדש שהקים סנופ בתחילת השנה – “מרי ג’יין“.

סדרת הסרטונים תהיה כמובן מצחיקה לפחות כמו הסרטון הראשון, במהלכו מקריין סנופ מאבק בין נחש לסנאי, תוך שהוא גם מהמר על נצחון הנחש בקרב ומופתע לראות את הסנאי גובר בכל זאת.

 

ראו עוד:
חמש עובדות משעשעות על קנאביס ובעלי חיים
בעלי חיים שאוהבים להתמסטל
סנופ דוג השיק מותג קנאביס חדש משלו
סנופ דוג מחפש שם וטועמים לזן קנאביס חדש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר