טוען...

עוגיות חשיש ושמן קנאביס נתפסו בפרדס חנה; נהג מונית נעצר עם 2 ק”ג קנאביס בת”א

המשטרה מדווחת על תפיסת עוגיות חשיש, שמן קנאביס ופטריות קסם אצל צעירה בפרדס חנה. במקביל נעצר נהג מונית תושב תל אביב בחשד שסחר בקנאביס מתוך המונית.

המשטרה עצרה תושבת פרדס חנה בת 26 בחשד לעבירות סחר בסמים, לאחר שעל פי הדיווח סחרה בשמן קנאביס, עוגיות חשיש ופטריות קסם.

תפיסה פטריות עוגיות חשיש שמן קנאביס

על פי דיווח המשטרה “במסגרת אכיפה חסרת פשרות נגד נגע הסמים במטרה לשמור על שלום הציבור עצרו בלשי תחנת חדרה השבוע תושבת פרדס חנה בת 26 בחשד לסחר בסמים מסוגים שונים”.

בלשי המשטרה ערכו חיפוש בבית החשודה ובמהלכו נמצאו קופסאות עם עוגיות חשיש, מאות בקבוקים המכילים שמן קנאביס ומאות גרמים של פטריות קסם.

כמו כן נתפסו במקום חשיש וקנאביס במשקל כולל של 1 ק”ג. בנוסף תפסו הבלשים ברשותה עשרות אלפי שקלים במזומן החשודים כפדיון שקיבלה בעבור הסחורה.

בקבוקי שמן קנאביס

הצעירה נעצרה לחקירה בתחנת המשטרה בחדרה והחומרים שנתפסו בדירתה הועברו לבחינה מקצועית במעבדות המז”פ. מעצרה הוארך ע”י בימ”ש חדרה עד יום ראשון והחקירה נמשכת.

בתוך כך מדווחת המשטרה על נהג מונית שנעצר בתל אביב לאחר שעל פי החשד סחר בקנאביס מתוך המונית.

על פי דיווח המשטרה “בפעילות של בלשי משטרת מחוז ת”א, אותר נהג מונית שעל פי החשד, הפך את המונית שלו לתחנת סמים ניידת”.

שקיות קנאביס

השבוע נצפה החשוד, בן 45 מחולון, כשהוא מקבל שקית חשודה מאדם אחר בחולון, נכנס למונית ועוזב את המקום.

הוא נעצר בת”א ובחיפוש ברכבו ובהמשך בדירתו, נתפס קנאביס במשקל כולל של יותר מ-2 ק”ג לצד סכומי כסף במזומן. גם מעצרו הוארך ע”י בימ”ש עד ליום ראשון הקרוב.

שקיות קנאביס

אתמול (ד’) נעצר חשוד נוסף (25, אשקלון) שנצפה ע”י הבלשים כשהוא מעביר את הקנאביס לנהג המונית. בחיפוש שנערך בדירתו נתפסו כ-40 אלף ש”ח.

כמו כן נתפס רכבו אותו תבקש המשטרה לחלט במהלך ההליך המשפטי, בחשד שהושג כתוצאה מפעילות פלילית. גם מעצרו הוארך היום ע”י בימ”ש עד ליום ראשון..

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר