עובדי חנות לקחו שאכטה במקום כסף – ופוטרו מעבודתם

שני עובדי חנות מזון מהיר בוושינגטון פוטרו מעבודתם לאחר שבוידאו שהופץ ברשת נראו השניים כשהם מסכימים לקבל שאכטה של קנאביס במקום כסף.

ג’ונה טקומה, צעיר מוושינגטון, הגיע לדרייב ת’רו של חנות מזון מהיר בכדי לרכוש לעצמו טייק אווי דרך חלון השירות ובמקום לשלם בכספו הציע טקומה לעובדים שאיפה של קנאביס איכותי (‘דאב’). את הכל הוא צילם בוידאו, העלה לרשת והוביל לפיטוריהם של העובדים.

צפו:

ככל הנראה מדובר בעובדי חנות אשר ידועים באזור ככאלו שמספקים מזון תמורת שאכטות. “מסתבר שהעובדים כאן מקבלים ‘דאב’ במקום כסף, אז בואו נראה,” אומר טקומה למצלמה, רגע לפני שנפתח חלון השירות.

לא הרבה זמן עבר מאז פרסום הוידאו לפני כשבועיים ועד שמנהל החנות נחשף למקרה והחליט להדיח מתפקידם את שני העובדים המופיעים בוידאו כשהם לוקחים שאיפה – על אף שאלו עבדו בחנות עוד משנת 2012.

“יש לנו אפס סובלנות לשימוש בסמים בזמן העבודה ואנחנו לא מוכנים לקבל התנהגות שכזו,” מסרה על פי הדיווח דוברת החנות. “זה מאוד מצער שהתקשורת החליטה לנפח את הסיפור הזה כי הוא אינו מייצג את התנהלות עובדי החנות.”

טקומה, שצילם את הוידאו, הוא צרכן קנאביס מוכר בעיר אשר מנהל בין השאר את אתר האינטרנט Dabstars (“כוכבי ה’דאב'”). “זה סתם היה קטע מצחיק,” אמר טקומה על הפרשה. “לא חשבתי שאני מסכן את מקום עבודתם ואני חושב שהם אלו שבחרו להשתתף.”

ראו עוד:
‘אל על’ פיטרה 10 עובדים – לאחר שעישנו קנאביס
וושינגטון: לקוח הקנאביס הראשון פוטר מעבודתו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר