עגבניות במקום מריחואנה – שוטרים פשטו על חווה בחשד לגידול קנאביס ומצאו רק שדה עגבניות

שוטרים פשטו על חווה בחשד לגידול מריחואנה ועקרו טונות של שתילי עגבניות

לפני פחות משנה דיווחנו על שוטרים בקנדה שעקרו 1,500 חרציות לאחר שטעו לחשוב שמדובר בשתילי מריחואנה. החודש אירע מקרה דומה גם בארה”ב כאשר שוטרי משטרת ארלינגטון, טקסס, פשטו על חווה קטנה המכונה “גן עדן” (Garden of Eden) במטרה להשמיד שדה מריחואנה, ומצאו רק מאות שתילי עגבניות.

בתחילת החודש (אוגוסט) הגיעו השוטרים, יחד עם צוותי ימ”מ (SWAT) לקומונה חקלאית בעיר ארלינגטון, במטרה לעצור את האחראים על מה שהיה אמור להיות שדה מריחואנה. השוטרים הציגו צווי חיפוש ואף החזיקו לכאורה ב”עדות מצולמת” בה נראו השתילים מצילום מסוק משטרתי.

“הם אפילו לא יכולים להבדיל בין חוות עגבניות תמימה לשדה מריחואנה של כנופיית פשע,” אמר קווין איקר, אחד החברים בקומונה. “המודיעין המשטרתי לא במיטבו כנראה.”

“הם כיוונו אלינו את הרובים ושמו על כולנו אזיקים וטענו שאנחנו אחראים על ניהול כנופיית סמים ועוסקים בגידול וסחר במריחואנה,” סיפרה שלי סמית’, בעלת החווה. “הם הרסו את כל הערוגות שלנו והשמידו טונות של גידולים טבעיים.”

השוטרים לעומת זאת לא חושבים שעשו משהו שגוי. “כן, אזקנו אותם,” אמר דובר המשטרה כריסטופר קוק. “עם זאת, ברגע שהחלטנו שהם לא מהווים איום, שחררנו אותם. וזה לא משהו שאנחנו עושים בדרך כלל, פשוט הם היו ממושמעים.”

גם זה בטח יעניין אותך

ראו גם: עובדי עיריית מוסקבה שתלו שדה מריחואנה במרכז העיר – בטעות
ראו גם: חוואי גרמני בן 74 שתל 1000 שתילי מריחואנה – בטעות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר