טוען...

עבר צד: יועצו לשעבר של נתניהו מייעץ למפלגת הסטלנים

ניר חפץ, יועצו ודוברו האישי לשעבר של רה"מ נתניהו, מייעץ בימים האחרונים לקמפיין מפלגת "אדום לבן" שחרטה על דגלה את ההבטחה ללגליזציה.

יועץ התקשורת ניר חפץ נכנס שוב למגרש הפוליטי והחל לייעץ למפלגת “אדום לבן”, המזהה עצמה כ”מפלגת הלגליזציה” בבחירות 2019 מועד ב’.

חפץ, כך נודע למגזין קנאביס, ניהל השבוע ביד רמה את יום הצילומים שערכה המפלגה בתל אביב, הסביר למצולמים כיצד עליהם להעביר מסר היטב מול מצלמה, ומאיזו זווית לקחת את השוט.

בנימין נתניהו ניר חפץ (צילום: יוסי זמיר, פלאש90)
בנימין נתניהו עם ניר חפץ, בימים טובים יותר ביחסים (צילום: יוסי זמיר, פלאש90)

חפץ היה כזכור דוברו האישי של ראש הממשלה ושר הבריאות בנימין נתניהו, אז נחשף כי היה לכאורה בניגוד עניינים כשהחל לייעץ במקביל גם לחברת “שראל” כשזו ניסתה בשנת 2015 להשתלט על ענף הקנאביס הרפואי.

בשנת 2017 עזב את לשכת נתניהו וכעבור שנה, כשנחקר במשטרה במסגרת תיק 4000 על קשריו עם רה”מ, עלו תהיות האם לאחר שחתם על הסכם עד מדינה הוא יחשוף את הסיבה לכך שדווקא “שראל”, חברה פרטית, קיבלה ללא מכרז מונופול על ענף הקנאביס הרפואי.

כעת הוא חוזר כאמור למגרש הפוליטי, וגם באופן מסוים לתחום הקנאביס, הפעם בתפקיד יועץ הקמפיין של המפלגה הקטנה שחרטה על דגלה לגליזציה ומבטיחה להעמיד דרישה זו כתנאי בל יעבור אם תיבחר לכנסת.

את השפעת נוכחותו של איש מקצוע בתחום ניתן היה לחוש מיד כשאתמול (ד’), במהירות תגובה מרשימה ותוכן איכותי, שלחה המפלגה סרטון חדש והודעה לעיתונות בנוגע להצהרתו של יו”ר מפלגת “זהות” משה פייגלין, נציג הלגליזציה בבחירות הקודמות, שהודיע כי יפרוש מהמירוץ תמורת רפורמה קלה בענף הקנאביס הרפואי.

ניר חפץ (צילום: רוני שוצר, פלאש90)
כיום יועץ תקשורת ועד מדינה בתיק 4000. ניר חפץ (צילום: רוני שוצר, פלאש90)

“פייגלין מכר את חזון הלגליזציה תמורת כסא בממשלה” קבעה כותרת ההודעה לעיתונות, ולאחריה הטיחו חברי המפלגה האשמות חריפות כמו “תרגיל מסריח תמורת תפקיד וכיבודים” כלפי מי שהם תופסים כמתחרה המרכזי שלהם על האג’נדה.

הסיכויים של “אדום לבן” להיבחר לכנסת אינם גבוהים כמובן, הם אפילו לא נספרים בסקרים שמפרסמים ערוצי הטלוויזיה, אך אפשר לומר שלפחות המסרים מעניינים והעבודה מקצועית.

את המפלגה מוביל עמי פיינשטיין, לשעבר סגן ראש העיר רחובות ומי שמשך את מירב תשומת הלב של ועדת הבחירות כשחילק בכנסת שקיות קנאביס לנוכחים. איתו ברשימה הקומיקאי ופעיל הלגליזציה המפורסם גדי וילצ’רסקי (עידן מור), כושי רימון (בעל פונדק מפורסם בדרך לאילת) ועוד.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר