עבודה מועדפת: דרושים חיילים משוחררים לחוות קנאביס רפואי

חיילים משוחררים שיעבדו בחוות קנאביס רפואי במשך חצי שנה לפחות, זכאים למענק עבודה מועדפת בסך 9,577 ש'. חברת BOL מציעה כעת להכפיל את מענק זה עד קרוב ל-20 אלף ש', לחיילים משוחררים שיסיימו שנת עבודה שלמה בחקלאות קנאביס.

חיילים משוחררים העובדים בחוות קנאביס רפואי זכאים למענק עבודה מועדפת, זאת לאחר שענף הקנאביס הרפואי הוכר כענף חקלאי באופן רשמי.

כעת, בעקבות אישור התכנית לייצוא קנאביס רפואי מישראל, נדרשים עשרות עובדים צעירים, חיילים משוחררים, לחקלאות בענף הקנאביס הרפואי.

חייל משוחרר זכאי למענק עבודה מועדפת חלקי (6,385 ש”ח) אם עובד באתר גידול חקלאי במשך 4 חודשים, ולמענק מלא (9,577 ש”ח) אם עובד במשך 6 חודשים.

הבוקר (ד’) מכריזה חברת BOL פארמה – אחת משתי חברות הקנאביס בישראל שמחזיקות בכל התקנים הנדרשים לייצוא קנאביס – על מבצע גיוס חיילים משוחררים לעבודה בחקלאות קנאביס.

במסגרת המבצע מציעה BOL הכפלה של המענק המלא למי שימשיך בעבודה שלו חצי שנה נוספת לאחר חצי השנה הראשונה.

המשמעות היא שחייל משוחרר העומד בתנאי הזכאות למענק ויעבוד בחוות קנאביס במשך שנה שלמה, יקבל מענק בסך 19,154 ש”ח (מחציתו מהמדינה ומחציתו מהחברה).

גם זה בטח יעניין אותך

בחברה מציינים כי נדרשים לה עשרות עובדים, זאת לקראת הכנות לתחילת הייצוא של קנאביס רפואי לחו”ל. עוד הם מפרטים כי תינתן עדיפות מתקנת לנשים, אם כי חשוב להדגיש כי מדובר בעבודה חקלאית בחממות ושטחי גידול.

העבודה היא באזור התעשייה ‘רבדים’ שבאזור גדרה, בדרום הארץ, ועל כן נדרשים עובדים בעלי יכולת הגעה עצמאית למתקני החברה.

לפרטים והגשת מועמדות לחצו כאן. הידיעה בסיוע אתר קנאג’ובס.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר