טוען...

סעודים מתנגדי חיזבאללה צוחקים על חסן נסראללה “המחשש”

סרטון היתולי שרץ ברשת צוחק על מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה על כך שהוא מרוויח מהברחות חשיש. הסרטון הופק על ידי צעירים סעודיים בעקבות דיווח על תפיסת חברי חיזבאללה במהלך ניסיון הברחת חשיש לסעודיה השבוע

בעקבות חשיפה השבוע של ניסיונות מצד ארגון חיזבאללה להברחת חשיש לשטחי סעודיה הפיקו צעירים סעודיים מתנגדי חיזבאללה סרטון הומוריסטי בו מוצג מנהיג הארגון חסן נסראללה בתור “חסן המעשן”.

הסרטון התפשט בימים האחרונים ברשת וזכה לעשרות אלפי צפיות ותגובות, והבוקר הוא פורסם גם בישראל על ידי הכתב לענייני ערבים של תאגיד כאן 11 רועי קייס.

לדברי קייס בשיחה עם מגזין קנאביס “מדובר בסרטון היתולי בו הלבישו דברים מנאום קודם של נסראללה שבו הוא כאילו ניסה להדוף טענות נגד חיזבאללה על הברחת כדורי קפטגון. רצו להראות שהוא כאילו צוחק על זה שהאשימו אותו בהברחות”.

אחד מאותם סעודיים, בעלי חשבון הטוויטר שפירסם ראשון את הסרטון, כתב בצמוד אליו כי “אלמלא הברחות החשיש והסמים והקשר הקרוב עם מבריחים במדינות שונות בעולם, הוא (נסראללה, מ”ק) לא היה שורד אפילו שעה אחת”.

לדבריו “המשכורות של חייליו והנשקים שלהם ממומנים מכספי הברחות חשיש וסמים, שוד, ביזה, והם קוראים לעצמם ‘חיזבאללה‘… חה חה, מה עמדת אללה בנוגע לזה?”

אזורי השליטה של חיזבאללה בשטח מדינת לבנון נחשבים כבר שנים לכר פורה לגידול קנאביס וייצור חשיש שבעזרתם מממנים חברי הארגון את פעילותם. חיילי הארגון אף מגינים על השדות בנשק גם בימים אלה ממש. לאחרונה הביעה ממשלת לבנון נכונות להיכנס לתחום ייצור וייצוא קנאביס רפואי.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר