סנופ דוג שכר מגלגל ג’וינטים במשרה מלאה. השכר: 50,000 דולר בשנה

הראפר המפורסם שכר לעצמו מגלגל ג'וינטים מקצועי במשרה מלאה על מנת לחסוך לעצמו את הטירחה. "אין לי זמן לעשות את זה בעצמי," אמר בראיון. עבור השירות הוא משלם כ-50 אלף דולר בשנה.

הראפר המפורסם חובב הקנאביס, סנופ דוג, שכר איש מקצוע במשרה מלאה על מנת שיגלגל עבורו ועבור צוותו ג’וינטים ובלאנטים (ג’וינט מעלה טבק).

בעבור שירות זה מקבל המגלגל שכר חודשי של בין 40,000 ל-50,000 דולר בשנה (כ-15 אלף ש”ח בחודש).

הקטע מתוך הראיון – זכה כבר למיליוני צפיות ברשת

בעבור השירות המיוחד מקבל המגלגל גם כמה קנאביס שהוא רוצה לשימושו האישי, וכן כיסוי כל הוצאותיו ואת הזכות לטייל עם סנופ ברחבי ארה”ב במסגרת מסע הופעותיו.

בראיון שקיים השבוע בתכנית “המופע של הווארד סטרן” סיפר סנופ כי המגלגל מכונה P.B.R, ראשי תיבות של “Professional Blunt Roller” (מגלגל בלאנטים מקצועי).

במהלך הראיון, בו השתתף גם השחקן המפורסם סת’ רוגן, שגם הוא חובב קנאביס ידוע, העיד רוגן כי הוא ראה בעצמו את האיש. “הוא יודע לזהות את המבט בעיניו של מישהו שנראה כאילו הוא רוצה בלאנט, ואם הוא רוצה, הוא נותן לו,” סיפר.

סנופ עצמו הסביר כי לא מדובר בחובבן, אלא באדם שזהו המקצוע המרכזי שלו. “זו העבודה שלו,” אמר. “הוא מגלגל בלאנטים מקצועי, לי אין זמן לעשות את זה בעצמי”.

סנופ ידוע כאחד מצרכני הקנאביס המנוסים בעולם ובעבר פורסם כי הוא נתפס בשוודיה כשבגופו כמות קנאביס ברמה הגבוהה ביותר שניתנת למדידה.

בשנת 2015 הוא השיק מותג מוצרי קנאביס משלו בשם “ליפס” (Leafs) ומאוחר יותר באותה שנה הקים מגזין העוסק בתחום הקנאביס בשם “מרי ג’יין”.

סנופ וסת’ רוגן כבר שיתפו בעבר פעולה בתחום הקנאביס, כשצילמו תכנית בה למדו כיצד לגלגל ג’וינט יחדיו.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר