מגלגל...

סנופ דוג פתח מגזין קנאביס בינלאומי חדש – מרי ג’יין

בעוד חודש צפוי להיפתח “מרי ג’יין”, מגזין קנאביס חדש בשפה האנגלית, אותו הקים לא אחר מאשר סנופ דוג, הראפר שהפך לאייקון קנאביס בינלאומי וכעת גם לאיש עסקים ויזם. “אנחנו נהיה כמו האנציקלופדיה של עולם הקנאביס,” אמר סנופ בהכרזה הרשמית בכנס טק-קראנץ’ השבוע.

סנופ דוג, אולי הראפר המפורסם בעולם, הוא אחד המזוהים עם תרבות הקנאביס העולמית, אם לא המזוהה שבהם.

וופורייזר ג'י-פן GPEN של סנופ דוג
וופורייזר ממותג ג’י-פן GPEN של סנופ דוג

לאחר שבמשך שנים דיבר ושר על סגולות הצמח וקרא לשחרור צרכניו מכבלי השלטון, נכנס סנופ בשנים האחרונות אל תוככי שוק הקנאביס החוקי בארה”ב והחל לשווק ליין של מוצרים מגוונים – החל מניירות גלגול, דרך וופורייזר ממותג על שמו ועוד.

מרי ג’יין: מגזין קנאביס בינלאומי

כעת מתכוון סנופ לעלות מדרגה ולעמוד בראש גוף תקשורת שירכז את כל המידע בנוגע לקנאביס, בדומה למגזין בו אתם שוהים כעת, ולפרסם בו חדשות, מאמרי דעה, מדריכים, קטעי וידאו, תכנית בישול ועוד.

בין השאר תשודר תכנית קבועה בשם “דיפלאוורד” (Deflowered) במסגרתה מספרים צרכני קנאביס על חוויות, כשהם תחת השפעה. בהמשך הוא מקווה שהאתר יציע גם שירות איתור חנויות לממכר קנאביס חוקי.

את ההודעה על פתיחתו של מגזין הקנאביס החדש, שייקרא “מרי ג’יין” (Merry Jane), מסר סנופ דוג במהלך כנס של טק-קראנץ’ (TechCrunch), אתר הטכנולוגיה המוביל בעולם שרק לאחרונה פרסם דיווח מיוחד על הפוטנציאל הישראלי בשוק הקנאביס העולמי.

סנופ דוג כנס טק קראנץ'
סנופ דוג מודיע על הקמתו של מגזין קנאביס חדש – “מרי ג’יין” – בכנס טק-קראנץ’ השבוע

“אנחנו נהיה כמו האנציקלופדיה של עולם הקנאביס,” אמר סנופ על במת הכנס, “אני גאה מאוד לומר שמרי ג’יין יהיה הדלת דרכה אנשים יצאו מהארון. נהיה עולם טוב יותר אם כולם יצאו מהארון ויגידו שהם נהנים לעשן.”

האתר עדיין סגור לצפייה וצפוי להיפתח בחודש אוקטובר, אך סנופ מבטיח שבכל יום תינתן גישה ל-420 נרשמים שיזכו לראות את גרסת הבטא. סנופ מקווה כעת לצרף אליו לפרוייקט גם את חברו סת’ רוגן, איתו כבר עשה תכנית אירוח אחת, וכן חברים נוספים המעוניינים לקחת חלק בתעשייה.

מרי ג'יין - מגזין קנאביס חדש
מרי ג’יין – מגזין קנאביס חדש

הפרק הראשון של “דיפלאוורד” מביא את עדותם של שני לוחמי ‘מארינס’ לשעבר שמספרים כיצד הקנאביס עזר להם:

ראו עוד:
סנופ נוסע לג’מייקה ומשחרר את האריה שבו
צפו: ויז קאליפה וסנופ דוג בסרט סטלנים חדש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר