סנופ דוג מחפש שם וטועמים לזן קנאביס חדש

הראפר המפורסם סנופ דוג עומד לערוך אירוע טעימות קנאביס בחממת הגידול החדשה שלו לכבוד חג המולד המתקרב, ומחפש שם חדש ורשמי לזן המוצלח Tangerine Man שהפך לכוכב עולה בארה”ב.

מותג הקנאביס ‘העלים על פי סנופ‘ (Leafs by Snoop) שהציג הראפר המפורסם בחודש שעבר יצא לאור עם 10 זנים שונים, שקיבלו ביקורות בינוניות יחסית בתקשורת בקולורדו. על פי כלל המבקרים, הזן ‘Tangerine Man‘ הוכתר בתור הזן הטוב ביותר ואף קיבל חשיפה עצומה והמלצות להן לא זכו שאר הזנים במותג.

@snoopdogg showing attendees a preview of #LBS! Product video out on MERRYJANE.com! ???

A photo posted by Leafs By Snoop (@leafsbysnoop) on

בערב חג המולד שייערך בחמישי הקרוב, עומד סנופ לארח אירוע טעימות לכוכב העולה שלו, ככל הנראה בכדי להעלות אותו באופן רשמי למודעות הציבורית ולהתחיל לשווק אותו באופן אגרסיבי בנפרד מהליין כולו.

לצערנו, על פי הדיווח, רשימת המקומות לאירוע הנחשק כמעט מלאה, אך אם בכל זאת אתם מעוניינים לנסות את מזלכם (ויש לכם איך להגיע), בתחתית העמוד באתר המקור ישנה תיבת הרשמה לאירוע הפרטי.

על פי הפירוט שנמסר, שתי הדרישות היחידות מהמתנדבים לאירוע היא לעמוד ברף גיל של 21 ולהתחייב להגעה ללא תשלום, ולכן גם חולים מטופלי קנאביס רפואי יכולים להירשם.

מלבד זאת, סנופ מחפש שם חדש ורשמי לזן המוצלח עבור קידום השיווק, והצהיר כי המותג מתכוון לקנות את השם הטוב ביותר ממי שיציע אותו.

הכוכב העולה 'Tangerine Man' מחפש שם חדש וקליט
הכוכב העולה ‘Tangerine Man’ מחפש שם חדש וקליט

ראו עוד:
ווילי’ס ריזרב: ליין הקנאביס החדש של ווילי נלסון
5 מוזיקאים מפורסמים שנכנסו לעסקי הקנאביס
צפו: ויז קאליפה וסנופ דוג בסרט סטלנים חדש על תרבות המריחואנה

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי