מגלגל...

סנופ דוג השיק מותג קנאביס חדש משלו

השבוע השיק סנופ דוג, הראפר המוכר, מותג קנאביס חדש הנושא את שמו. ‘העלים על פי סנופ’ (Leafs by Snoop) יכללו 8 זנים שונים של פרחי קנאביס, מיצויים ומאכלים לחובבי הקנאביס.

כתב: גיא קרלינסקי

לאחר שהוציא מותג של וופורייזרים על שמו, פרסם ספר אספנות מהמפ, והשיק מגזין קנאביס בשם “מרי ג’יין”, עובר הראפר סנופ דוג לדבר האמיתי – מותג-על של מוצרי קנאביס בשם “עלים – על פי סנופ” (Leafs By Snoop).

סנופ דוג, אחד מהאנשים המזוהים ביותר בעולם עם שימוש בקנאביס
סנופ דוג, אחד מהאנשים המזוהים בעולם עם שימוש בקנאביס

המותג כולל 8 זנים שונים של קנאביס: בננאז, נורת’רן לייטס, קאלי קוש ופרפל בוש בגזרת האינדיקה. וכן למון פאי, בלוברי דרים, וטנג’רין מן, בגזרת הסאטיבה. השמיני והאחרון הוא זן אחד עשיר ב-CBD בשם 3D CBD.

בנוסף, ‘עלים על פי סנופ’ מציעים מיצויי BHO מכל אחד מהזנים, שנבחרו על ידי סנופ בעצמו, תוך הקפדה על ארומה, טעם, השפעה ומבנה משובחים, כך על פי התיאור באתר החברה.

המאכלים שמציע המותג של סנופ כוללים חטיפי שוקולד בעבודת יד, דובוני גומי, ממתקים ויהלומי שוקולד חמאת בוטנים, המכילים שמן קנאביס פעיל.

“המאסטר של המריחואנה”

סנופ מציג את המוצרים במסיבת ההשקה
סנופ מציג את המוצרים במסיבת ההשקה

המותג Leafs נמצא רשמית בבעלות חברת הקנאביס ‘ליבוול’ (LivWell), שתגדל ותפיק בעצמה את מוצרי הקנאביס. חברת ‘ליבוול’ עלתה לכותרות בחודש שעבר, לאחר שנתבעה על ידי שני משתמשים על שימוש בחומרי הדברה אסורים. ישנן טענות כי ההשקה של המותג יחד עם סנופ, באה כדי להשכיח מהציבור את הפרשה.

באופן רשמי, סנופ לא יכול להיות הבעלים של מותג הקנאביס, מאחר והוא אינו תושב קולורדו, עם זאת הוא הדגיש במסיבת ההשקה, כי הוא העומד מאחורי המותג, “מאחר והייתי בחזית התנועה הזו (לגליזציה) כבר 20 שנה, אני המאסטר של המריחואנה,” כך אמר, “אז באופן טבעי, האנשים שלי יכולים לסמוך על זה שבחרתי את המוצרים הטריים והמשובחים ביותר במשחק. בואו נרפא, נעלה ונשים את זה באוויר.”

צפו בסרטון של Leafs by Snoop:

ראו עוד:
ווילי’ס ריזרב: ליין הקנאביס החדש של ווילי נלסון
סנופ דוג פתח מגזין קנאביס בינלאומי חדש – מרי ג’יין
5 מוזיקאים מפורסמים שנכנסו לעסקי הקנאביס
פשיזל! סנופ דוג מפרסם ספר – “מילים מתגלגלות”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר