סנופ דוג שובר את מיתוס “הסטלן העצלן” בסדרת רשת חדשה

צפו בפרק הראשון בסדרת הרשת החדשה של סנופ דוג, בה מופיעים צרכני קנאביס מצליחנים במטרה לשבור את מיתוס “הסטלן העצלן”. הפרק הראשון עוקב אחר מנכ”ל אחת ממבשלות הבירה המצליחות ביותר בארה”ב, הידוע בתור חובב מריחואנה מושבע. “מריחואנה גורמת לנו להפוך לקשובים יותר,” הוא קובע.

מגזין הקנאביס ‘מרי ג’יין‘ של הראפר המפורסם סנופ דוג, השיק אמש (ה’) את הפרק הראשון בסדרה חדשה הנקראת “פרודקטיביים להפליא” (“Highly Productive”), העוסקת בצרכני מריחואנה “סטלנים” אך מצליחים.

מטרת הסדרה לשבור את מיתוס העצלות וחוסר המעש המשוייך לעתים לאוכלוסיית צרכני המריחואנה בעולם כולו.

טוני מאגי - מנכ"ל ומייסד מבשלת הבירה 'לאגאניטס' (סנופ דוג בסדרה חדשה: "שוברים את מיתוס הסטלן העצלן")
טוני מאגי – מנכ”ל ומייסד מבשלת הבירה ‘לאגאניטס’

הפרק הראשון בסדרה עוקב אחר טוני מאגי (Tony Magee), מנכ”ל ומייסד מבשלת הבירה ‘לאגוניטס‘ (Lagunitas) שנחשבת לחמישית בגודלה בארה”ב כולה.

מעבר לעסקיו בתחום האלכוהול, מאגי הוא גם חובב מריחואנה מוצהר. “קוראים לי טוני מאגי, ואני עושה ‘Wake and Bake’ בכל בוקר,” הוא אומר (“ווייק אנד בייק” – צריכת קנאביס על הבוקר).

צפו בפרק הראשון של “פרודקטיביים להפליא”:

מלבד צריכת המריחואנה לצרכי פנאי, מאגי מספר כי הקנאביס מסייע לו בעולם העסקים, והופך אותו “קשוב יותר עבור הזדמנויות חדשות”.

“אומרים לכולנו שסמים כמו מריחואנה עושים אותנו יצירתיים יותר, אך זה לא העניין,” מספר מאגי על הדרך בה עישון הקנאביס מסייע לו, “מריחואנה גורמת לנו להפוך לקשובים יותר, וזה בדיוק מה שצריך כשמחפשים את הביזנס הבא.”

על פי פרטים שפורסמו במגזין העסקים ‘פורבס’, הסדרה כולה צפויה להיות מורכת מ-6 פרקים נוספים שישוחררו אחד בכל חודש, במטרה להעלות למודעות הציבורית את העובדה שמריחואנה אינה פוגעת ביכולת להתנהל נכון, בחיים האישיים או המקצועיים.

ראו עוד:
7 מנכ”לים מצליחנים שעישנו קנאביס
9 מצליחנים אוהבי קנאביס ותומכי לגליזציה
סנופ דוג מקריין סדרת סרטי טבע חדשה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט