“סמים לזה סוף” – הפגנה בכיכר רבין (21.12)

במוצאי שבת, 21.12, תתקיים בכיכר רבין הפגנת תמיכה בהצעות החוק של משה פייגלין ותמר זנדברג, שגם ינאמו באירוע. מאות תומכים צפויים להגיע.

*** עדכון: ההפגנה נדחתה ל-21.12 בגלל תנאי מזג האוויר. פרטים נוספים כאן.

בעוד כשבוע וחצי, מוצ”ש 21.12 בשעה 19:00, תתקיים בתל אביב הפגנת תמיכה בהצעות החוק החדשות שהגישו ח”כ משה פייגלין מהליכוד וח”כ תמר זנדברג ממרצ. מאות משתתפים כבר אישרו הגעתם לאירוע, שמאורגן על ידי שלומי סנדק, אילן גיל ופעילי לגליזציה נוספים.

על פי התכנית, הפעילים יתכנסו בשעה 19:00 בכיכר “הבימה” בתל אביב ומשם יצאו ב-19:30 לצעדה עם שלטים, כרזות ותופים, כל הדרך עד לכיכר רבין. בשעה 20:00 תתחיל העצרת בכיכר רבין בה ינאמו בין השאר גם פייגלין וזנדברג.

הסעות מיוחדות תצאנה מירושלים, חיפה ובאר שבע.

משה פייגלין
משה פייגלין

כזכור, לפני כחודש הגיש פייגלין הצעת חוק להסדרת תחום הקנאביס הרפואי על פיה יוכלו רופאים מומחים לאשר שימוש בקנאביס לחולים לפי ראות עיניהם.

ההצעה נידונה בוועדת השרים והוחלט לדחות אותה ולהמתין להצעה חלופית שתוגש על ידי שרת הבריאות גרמן. ההצעה החלופית צפויה לעלות בעוד כשלושה שבועות.

שבועות בודדים לאחר מכן הגישה גם ח”כ תמר זנדברג הצעת חוק חדשה להפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל (דה-קרימינליזציה).

תמר זנדברג
תמר זנדברג

על פי ההצעה של זנדברג יוטלו קנסות כספיים בלבד על העוברים על החוק. ההצעה צפויה לעלות להצבעה בוועדת השרים בעוד כחודשיים.

במטרה לחזק את ידיהם של חברי הכנסת ולהעלות את הנושא לסדר היום הציבורי, מתכננים פעילי הלגליזציה להתכנס כאמור בכיכר רבין. מאות משתתפים כבר אישרו הגעתם לאירוע.

כל הפרטים בדף האירוע כאן.

תמונה ראשית: עמית קינדר קדיס – bat girl עיצוב גרפי

ראו גם: שותלים גראס בכיכר רבין

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר