סיפור באופסייד: כדורגלן העבר הביא להפללת 29 סוחרי סמים

כדורגלן עבר גויס לעבוד כסוכן סמוי של המשטרה והצליח להפיל 29 חשודים בעבירות סחר בסמים וזיוף כספים.

הבוקר הגיע לסיומו מבצע “חלוץ מרכזי” במהלכו הצליח כדורגלן עבר אשר שימש כסוכן סמוי להיטמע בקרב גורמים פליליים ברמת גן ובני ברק ולהביא להפללתם של 29 סוחרי סמים. בטקס מיוחד שנערך לכבוד הסוכן הטרי הוענק לו תעודת הוקרה, אקדח ואזיקים – מיד לאחר הטקס כרע הצעיר ברך מול בת זוגתו והציע לה נישואים.

המבצע החל לפני מספר חודשים כאשר הסוכן, צעיר בשנות ה-20 לחייו גויס למחלק הסוכנים של משטרת מרחב דן. עם תום תקופת ההכשרה יצא הצעיר לביצוע המשימות השונות כאשר בחלקן הוא אף מצליח לתעד מספר עסקאות סמים שביצע.

“התחלתי לחדור לשכונה בתור סוחר באלכוהול במחירים זולים, עשיתי קומבינות והובלות, לאט לאט רכשתי את אמונם של העבריינים” סיפר הסוכן הסמוי “לא היה פשוט להיכנס אליהם, אבל עם עבודה קשה ועזרה מהחוליה מאחוריי שהכינה אותי הצלחתי לחדור אליהם”.

ניצב משנה שמעון לביא הרחיב גם הוא על המבצע “כיוונו את הפעולה כלפי עבריינים דומיננטיים בשטח. לא מדובר רק בעברייני סמים. נתפסו עבריינים אלימים שמשפיעים על כל השכונה”. מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו ציין כי מתחילת 2015 הוגשו כ-100 כתבי אישום נגד סוחרי סמים. “במיוחד בימים אלו, בתקופה לא פשוטה, חשוב שהציבור יידע שאפשר לסמוך עלינו ושיש משטרה איכותית וחזקה”. אכן, 100 כתבי אישום על סחר בסמים הם ללא ספק הוכחה למשטרה איכותית וחזקה.

ראו גם:
הסגיר עצמו למשטרה: “אני סוחר בסמים”
סוחרי הסמים במקסיקו: “מקווים שתבוטל הלגליזציה – זה פוגע בעסקים”

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר