“סטנדרטים גבוהים”: שוחררו שחקני מכבי חיפה שנתפסו מעשנים מריחואנה

מועדון הכדורסל פרסם הבוקר הודעה באתר הרשמי של הקבוצה ובה מסביר הבעלים ג’ף רוזן את פשר ההחלטה: “אנחנו דורשים סטנדרטים גבוהים”

לאחר יממה סוערת שבה עוד לא היה ברור מה יעלה בדבר עתידם במועדון החיפאי של שני שחקני הכדורסל הזרים ג’ף אלן ודומנטז סטיט אשר נעצרו כאמור בשבת בלילה לאחר שהמשטרה מצאה בדירתם כמות של כ-30 גרם קנאביס, פרסמה הבוקר הנהלת הקבוצה הודעה רשמית בה היא מבשרת על שחרורם המיידי של השניים.

בגוף ההודעה המתומצתת צוטט בעלי הקבוצה ג’ף רוזן: “מכבי חיפה דורשת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר להתנהלות אישית ומקצועית – בשל ההתנהלות של דמונטז סטיט וג’ף אלן, הם לא יהיו יותר חלק ממכבי חיפה”.

יש לציין כי זהו המשך של התנהלות ארוכת שנים מצידה של הנהלת ליגת-העל בכדורסל אל מול התופעה של שחקנים פעילים אשר נתפסו עם סמים או שבגופם נמצא שאריות של סם מסוים:

בעונת 1999/2000 אחד מהכוכבים הזרים של הפועל ירושלים דרק המילטון נמצא “מלוכלך” באחת מהבדיקות ושוחרר בעקבות כך, אולם לאחר לחץ מצד האוהדים חזרה בה ההנהלה והחליטה להשיב את המילטון לשורות הקבוצה.

בעונת 2001/2002 נמצאו שרידים של מריחואנה בדמו של שחקן הפועל גליל-עליון למונט ג’ונס והוא שוחרר מהמועדון – אך ההנהלה הסכימה להחזיר אותו לקבוצה כעבור שנתיים בלבד.

גם זה בטח יעניין אותך

בעונת 2006/2007 נמצאו שרידי מריחואנה גם בדמו של שחקן מכבי תל-אביב רודני ביופרד, הרכש האמריקאי הודה בשימוש ושוחרר בסופו של דבר.

המקרים הללו הם רק מספר מצומצם של דוגמאות לתופעה ההולכת ומתרחבת של תפיסת כדורסלנים מקצועיים בליגה הישראלית הצורכים קנאביס בזמנם הפרטי ונאלצים לתת על-כך את הדין.

בתוך כך מתכוונים במנהלת ליגת הכדורסל לקיים מחר ישיבה מיוחדת ובה ידונו בין היתר בהחזרתן של “בדיקות הפתע” אשר בוצעו בעבר לשחקנים השונים אך הופסקו בשלב מסוים בעקבות העלויות הגבוהות.

ראו עוד: פסטו וזיתים שחורים: גם גילי מוסינזון מעשן חשיש”
ראו עוד: איזה סמים מעשנות שחקניות הכדורסל של מכבי אשדוד
ראו עוד: שחקן פוטבול לשעבר: ” קנאביס בשבילי היה כמו תרד לפופאי”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר