מגלגל...
x

סטיב ארקל משיק סדרת זני קנאביס בפרסומת קורעת עם סנופ דוג

זני קנאביס סגולים כולל "פרפל ארקל" המפורסם, ג'וינטים מגולגלים ידנית עם פילטר פסטה פוסילי, ופרסומת קורעת עם סנופ דוג - כך משיק השבוע ג'ליל ווייט המוכר בדמות סטיב ארקל את ליין הקנאביס החדש שלו

אלו מכם שגדלו בניינטיז, לא יוכלו שלא להתרגש למשמע ה”זיווג” החדש בתחום הקנאביס. שניים מגיבורי העשור ההוא, ג’ליל ווייט (Jaleel White), המוכר כסטיב ארקל מהסדרה האלמותית “אריזה משפחתית” (Family Matters), והראפר סנופ דוג, חברו יחד כדי לקדם בפרסומת קורעת את מותג הקנאביס החדש שהשיק ווייט, הכולל את הגרסה שלו לזן ה”פרפל ארקל” (Purple Urkle) המפורסם.

סטיב ארקל וסנופ דוג

בפרסומת “מתוודה” סנופ בפני ווייט, המופיע בדמותו המיתולוגית של סטיב ארקל, על כך שהוא לא אוהב לשתות אלכוהול ומעדיף לעשן קנאביס. הפתעה עצומה, נכון? עיניו של ארקל מאירות והוא אומר לסנופ “איזה מזל שאני מגדל עשב משלי”, ואז שולף ג’וינט של “פרפל ארקל” ומבטיח לסנופ ש”לזן יש עוצמה קיצונית”.

סנופ, שלא צריך כמובן יותר שכנוע מזה, לוקח כמה שאכטות מהג’וינט ומהוופורייזר של ארקל, שלו הוא קורא “עט חללי”, ומספיק לומר “ככל שהזן חזק יותר, כך הרווח שלי חזק יותר” רגע לפני שהוא הופך לכלבלב קטן שיושב על ברכיו של ארקל. “היי סנופ, אתה מסתדר?”, שואל ארקל את הכלבלב, “הזהרתי אותך ש’פרפל ארקל’ זה חומר חזק”.

https://www.youtube.com/watch?v=_POSCosTpOo
הפרסומת החדשה בהשתתפות סנופ דוג לסדרת זני הקנאביס של סטיב ארקל

הפרפל ארקל הוא זן אינדיקה מפורסם שקיים עוד משנות השמונים של המאה הקודמת, אם כי מקורותיו המדויקים אינם ידועים. הוא גודל לראשונה ככל הנראה באזור “משולש האמרלד” בצפון קליפורניה (מחוז הומבולדט), שמרבית מגדלי הקנאביס הוותיקים שחיים בו שומרים בסוד את הגנטיקה של הזנים שלהם.

הפרפל ארקל נחשב לזן עוצמתי מאוד, כזה שמספיקות כמה שאיפות בודדות ממנו כדי לחוש את מלוא טווח ההשפעה. הוא מכיל שיעור גבוה של THC, בדרך כלל 20% לפחות, ויש לו ריח מתוק וחזק, עם ארומה של פירות טרופיים וענבים.

פרפל ארקל של סטיב ארקל
זן מסדרת ItsPurpl של סטיב ארקל
ג'וינטים פרפל ארקל של סטיב ארקל
ג’וינטים מגולגלים ידנית עם פילטר פסטה

הזיהוי של ווייט-ארקל עם זן ה”פרפל ארקל” לא החל עכשיו. אפשר לומר שהיה זה רק מתבקש שהשמות הזהים, של הזן והדמות, יחברו יחד בסופו של דבר. “במשך למעלה מ-20 שנה, חברים ובני משפחה שולחים לי תמונות של הדמות שלי לצד מגוון של מוצרי קנאביס מהזן ‘פרפל ארקל”, כתב ווייט באתר שלו “ItsPurpl“, שם הוא מפרט עוד על סגולותיה של הגרסה שלו לזן. 

לדבריו, “החלק הכי טוב הוא שכולם תמיד חושבים שהם הראשונים לזהות את הדמיון בשמות… שלחו לי תמונות של ג’וינטים ואזכורים בשירי ראפ, ואפשר לומר שה’פרפל ארקל’ ואני חיינו כמו תאומים שהופרדו בלידה, עד עכשיו”.

הג’וינטים של סדרת ItsPurpl נקראים “דוינקים” (Doinks) והם כולם מגולגלים ביד לאחר תהליך ייצור שגם הוא כולו ידני. “אנחנו לא משתמשים בקונוסים או מכשירי מילוי, אלא רק בגלגול ידני,” נכתב באתר. “הפרחים האורגניים נבחרים בקפידה, אינם מכילים מתכות כבדות, ומגיעים באריזות של 10 ג’וינטים מוכנים לשימוש”.

חידוש מעניין בג’וינטים של ארקל הוא השימוש בחתיכת פסטה פוסילי בתור פילטר – תופעה שנחשפה עוד בשנת 2014 כפטנט לצרכני קנאביס שנתקעים בלי פילטר זמין בבית, וכעת זוכה לחידוש מסחרי.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר