סופי: עלה ירוק גייסה רבע מיליון שקלים

במהלך גיוס כספים יצירתי ומרשים, גייסה מפלגת עלה ירוק סך של 243,335 ש”ח. במסגרת קמפיין הגיוס חילקה המפלגה מזכרות פרובוקטיביות כגון שטרות חוב ומטבעות לקבלת קנאביס חוקי.

קמפיין הגיוס של עלה ירוק לווה בסרטונים מושקעים, שהצליחו לרתום לא פחות מ-1796 תורמים שונים ובכך הפך לאחד מהפרוייקטים המוצלחים בישראל ולקמפיין “מימון המונים” המוצלח ביותר של מפלגה פוליטית – הן מבחינת כמות התורמים והן מבחינת סכום הגיוס.

במסגרת הפרויקט ובצעד חסר תקדים חשפה עלה ירוק את תקציב הבחירות שלה וכללה בו פירוט מדויק של ההוצאות הצפויות שלה. זהו מהלך יוצא דופן של שקיפות, נושא אשר המפלגה דוגלת בו.

נראה שעלה ירוק החדשה מתקדמת בכיוון נכון עם רשימת מועמדים הכוללת רופאת כאב בכירה, חוקר בעל שם עולמי, שני אנשי תקשורת בעלי אתרים המרכזים מאות אלפי כניסות בחודש ופעילת סביבה מוכרת.

אורן לבוביץ'
“כל מי שייחשף לקמפיין שלנו לא יוכל להישאר אדיש” יו”ר עלה ירוק, אורן לייבוביץ’
יו”ר המפלגה, אורן ליבוביץ’ מסר: “עלה ירוק היא מפלגה שבאמת מייצגת את הציבור, עם רשימת מועמדים שהעשייה הציבורית שלהם מוכחת, והציבור הצביע במקלדת ופתח את ליבו וכיסו. בעוד שהמפלגות האחרות משתמשות בכספי ציבור כדי לייצר סרטונים ‘ויראליים’ מלאי שטנה וממלאים את הארץ בשילוט חוצות עם הבטחות שווא, אנו בעלה ירוק נעשה את המיטב כדי להפיץ את המסרים החדשניים והחיוביים שלנו לציבור הרחב. אני יודע שכל מי שייחשף לקמפיין שלנו לא יוכל להישאר אדיש אליו. בבחירה אובייקטיבית, אנו המפלגה הראויה ביותר בקשת הפוליטית”.

ראו גם:
סקר מינה צמח: עלה ירוק עם 3 מנדטים
צפו: עלה ירוק הורחקה מפרוייקט “בוחרים חדשים”
עלה ירוק: “עד הבחירות הבאות – הקנאביס יהיה חוקי”

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר