סוחר ‘טלגראס’ נעצר: 60 אישומים על סחר הוגשו כנגדו

בן 29 מנס ציונה מואשם כי תחת הכינוי “Wolfnight” סחר בקנאביס במסגרת רשת קבוצות ‘טלגראס’. היום הוגש נגדו כתב אישום ובו 60 אישומים על סחר בסמים.

כשבועיים לאחר מעצרם של 3 סוחרי ‘טלגראס’ מדווחת היום (ה’) המשטרה על מעצר של סוחר נוסף שהיה פעיל במערכת המסחר השוקקת בקנאביס.

על פי דיווח המשטרה הוגש היום כתב אישום נגד ר’, בן 29 מנס ציונה, ובו 60 אישומים שונים בדבר מכירת קנאביס.

וידוא רכישה טלגראס
תהליך הזיהוי בטלגראס

ר’ מואשם כי פתח חשבון משתמש באפליקציית ‘טלגרם’ תחת הכינוי “Wolfnight”, דרכו נוצר קשר אנונימי בינו לבין ישראלים המעוניינים ברכישת קנאביס.

המשטרה מדווחת כי “מכתב האישום עולה שהנאשם סחר בסמים מסוג קנאביס באמצעות היישומון, על ידי מכירתו לצעירים, בביתו ובמקומות שונים הסמוכים לביתו, בנס ציונה”.

עוד דווח כי “על מנת לשווק את הסם, פרסם הנאשם את הסם ביישומון באמצעות תמונה, סוג הסם והמחיר המבוקש. משתמשים אחרים ביישומון פנו אל הנאשם על מנת לתאם את רכישת הסם.”

וידוא רכישה טלגראס
תהליך הזיהוי בטלגראס

לצורך אימות פרטים, ובטרם התבצעה העסקה, דרש הנאשם מכל לקוח לשלוח אליו באמצעות היישומון תמונה של עצמו מסמן את הספרה 3 או 4 באמצעות אצבעותיו, לצד צילום תעודת זהות או רישיון נהיגה וכן צילום מסך מתוך ‘פייסבוק’. לאחר אימות הפרטים, תיאם הנאשם המועד והמקום לביצוע העסקה.

הנאשם נעצר בתאריך 25/9/17 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל”צ והיום כאמור הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד תום ההליכים בגין סחר בסמים והחזקה ושימוש בסמים לצריכה עצמית.

שקיות קנאביס טלגראס
שקיות קנאביס שנתפסו אצל הנאשם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר