סוחר התלונן במשטרה שלקוח שדד ממנו קנאביס – ונעצר

תושב תל אביב בן 24 הגיש תלונה במשטרה כנגד לקוח שלו שלדבריו שדד ממנו קנאביס, כסף ואת הקטנוע שהיה ברשותו. השודד/לקוח נמלט מהמקום והסוחר נעצר לאחר הגשת התלונה. “מדובר במקרה מוזר,” קבע השופט והאריך את מעצרו.

שוטרים עצרו השבוע (ג’) צעיר בן 24 מתל אביב בחשד לסחר בסמים, לאחר שהוא עצמו הגיע לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד לקוח ששדד ממנו את הקנאביס שהתכוון למכור.

על פי דיווח בוואינט הסוחר הגיע להרצליה בעקבות הזמנה של לקוח שביקש לרכוש קנאביס, אך עם הגעתו תקף אותו הלקוח באלימות ושדד ממנו את הקנאביס כמו גם את הכסף שהיה ברשותו ואת הקטנוע עמו הגיע למקום.

הסוחר הנשדד הגיע לתחנת המשטרה והגיש תלונה כנגד הלקוח, תוך שהודה כי הגיע למקום במטרה לבצע עסקה.

יתרה מכך הסוחר אף מסר לשוטרים מיוזמתו את מכשיר הטלפון שלו ובו התכתבויות SMS בינו לבין הלקוח שמוכיחות כי הוא התכוון למכור לו את הקנאביס.

בחיפוש בטלפון מצאו השוטרים עדויות למקרי סחר נוספים עם לקוחות אחרים, אך בחקירתו טען הסוחר כי הוא אינו מכיר את אותם לקוחות.

בעקבות הממצאים הסוחר נעצר בחשד לעבירות של סחר בסמים במספר רב של מקרים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית וקשירת קשר לפשע.

יש לציין שנגד העצור כבר תלוי מאסר על תנאי של שמונה חודשים בעבירת סחר בסמים, והוא הובא אתמול לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

בהחלטה קבע השופט: “מדובר במקרה מוזר שבו החשוד כאן הוא למעשה המתלונן והקורבן בתיק שוד, שבמהלכו נשדדו הסמים וכספים שהיו על החשוד במהלך עסקת סחר מתוכננת. החשוד בחקירתו מאשר שהוא עוסק בסחר בסמים, ועל כן לא תיתכן מחלוקת בדבר קיומו של חשד סביר לעניין זה”.

בית המשפט הורה להאריך את מעצרו בחמישה ימים להמשך חקירה. חקירת החשד לסחר בסמים והשוד נמשכת.

חדשות