סדרת הקנאביס ששברה שיאים באינטרנט – בקרוב גם בטלוויזיה

אחרי שתי עונות מוצלחות במיוחד תשודר העונה השלישית של קומדיית הקנאביס האינטיליגנטית והמצליחה ביותר בעולם – High Maintenance – ברשת הטלוויזיה HBO, אשר רכשה את זכויות השידור. "אנחנו נרגשים," מסרו יוצרי הסדרה השבוע.

High Maintenance, סדרת האינטרנט המדוברת העוקבת אחר סוחר מריחואנה על אופניים המתגורר בברוקלין כאשר הוא מבצע משלוחים ללקוחות הזויים ברחבי העיר ניו יורק, היתה הראשונה שהתחמקה מהסטיגמות הנוגעות לעולם השימוש בקנאביס והצליחה להציג את הפן האינטילגנטי יותר של צרכני הקנאביס תוך שמירה על חוש הומור מעולה. הסדרה מורכבת מפרקים קצרים המלווים את חייו של סוחר המריחואנה ומתמקדת בכל פעם בלקוח הזוי אחר.

הסדרה שודרה במשך שתי עונות ברשת האינטרנט בלבד והפכה לאחת הסדרות הכי פופולאריות בעולם. בהתחשב בנושא של הסדרה היה ניתן לצפות כי ההצלחה שלה תוגבל לקהל יעד של סטלנים בלבד, אך הסדרה קיבלה ביקורות מעולות מהניו-יורקר ומגוון עיתונים אחרים. כיום היא נחשבת לאחת הסדרות הטובות ביותר שמשודרות בלעדית באינטרנט – וזה אומר הרבה בהתחשב בזה שהקטגוריה מכילה סדרות כמו "משחקי הכס" ו-"כתום זה השחור החדש".

high maintenance

כעת מגיעה הסדרה הראשונה גם למסך הטלוויזיה והיישר לבמה מכובדת ביותר: רשת HBO, אחת מרשתות הטלוויזיה המצליחות והייחודיות בעולם, הודיעה כי העונה השלישית של הסדרה תשודר באופן בלעדי אצלה.

בהודעה שפירסמה HBO השבוע נמסר כי העונה החדשה תורכב מ-6 פרקים חדשים, אשר גם בהם – בדומה לעונות הקודמות – יככבו קטיה בליצ'פלד ובן סינקלייר. בליצ'פלד היא הבמאית זוכת האמי של הסדרה 30 Rock, ואת הדמות הקבועה היחידה בסדרה, זאת של הדילר, משחק בעלה, בן, שיצר את הסדרה ביחד איתה.

"הסדרה צמחה באופן אורגני במשך שלוש השנים האחרונות ואנחנו נרגשים להביא לבגרות מלא ברשת HBO," מסרו השניים בהודעה לתקשורת. "הסדרה הפכה לאחת הקומדיות הפופולריות ביותר ברשת," אמר מייקל לומברדו, נשיא HBO. "אנו נרגשים להביא את הסדרה המתוחכמת והחכמה הזו לקהל הצופים של HBO."

בראיון בשנה שעברה אמרה בליצ'פלד כי "לא רצינו שזאת תהיה 'סדרת סטלנים'. מעולם לא יצא לי להיתקל בחיים האמיתיים בסטריאוטיפ ה'סטלן' שמוצג בסרטים ובטלוויזיה. האנשים שאנחנו מכירים שמזדהים בתור סטלנים הם למעשה מהאנשים הפרודוקטיביים, מצליחים, ויצירתיים ביותר שאנחנו מכירים. העולם של הסדרה נראה כמו העולם שאנחנו חיים בו."

עד שתשודר העונה השלישית, ולמי שפיספס, ניתן לצפות בכל הפרקים של העונה הראשונה כאן. בעונה השנייה ניתן לצפות בעלות של 1.99$ לפרק כאן.

אחד הפרקים מהעונה הראשונה:

ראו עוד:
סרטי הסטלנים הטובים בעולם
10 סרטי הסטלנים של 2013

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט