סבתות מעשנות מריחואנה – מאחורי הקלעים

מאחורי הקלעים של סרטון הסבתות המעשנות ש”שבר את האינטרנט”: מה חושבות הסבתות על החוויה, איך הן נבחרו לתפקיד והאם הם מתכוונות לעשן שוב? לאחר מיליוני צפיות בכל העולם, מספר יוצר הסרטון על ההכנות לפרוייקט הייחודי.

ביומיים האחרונים אי אפשר היה לפספס את סרטון הסבתות המעשנות מריחואנה בפעם הראשונה בחייהן. הסרטון צבר בתוך 24 שעות למעלה מ-10 מיליון צפיות בכל העולם, שודר בכל אתרי החדשות המובילים בארץ ובעולם ו”שבר את האינטרנט” לא בפחות מקים קרדישיאן.

אך מה בדיוק קרה מאחורי הקלעים, איך נבחרו שלוש הסבתות ואיך הן מרגישות בעקבות החוויה?

סבתות מעשנות מריחואנה

מייק גסטון, במאי הסרטון, מספר בראיון בלעדי למגזין ‘אנימל‘ כיצד נבחרו שלוש הסבתות. לדבריו, לא היה פשוט בכלל למצוא סבתות שלא עישנו מריחואנה מעולם. “פגשנו סבתות שטענו שלא עישנו גראס אף פעם, אבל לאחר תחקיר קצר היה אפשר להבין שהן כן ניסו, גם אם זה היה לפני 40 שנה,” הסביר. לבסוף נאלץ גסטון לפנות לסוכנות שחקנים שמצאה עבורו שתיים מהסבתות, והוסיפו אחת מהסבתות שלהם עצמם כדי לעמוד בהתחייבות.

עוד הוא סיפר כי זן הקנאביס אותו עישנו הסבתות היה מסוג “לבנדר”, הנחשב לעדין יחסית. “רצינו למצוא משהו שיאפשר להן להיכנס לעולם הזה ברכות ולא לתת להם משהו שיבהיל אותן,” הסביר. “ממש כמו שאם הן מעולם לא היו שותות אלכוהול לפני כן, לא הייתי נותן להן לשתות ערימות של שוטים בבת אחת. רק רצינו שירגישו בנחת.”

גם זה בטח יעניין אותך

סבתות מעשנות מריחואנה

כאשר נשאלו הסבתות אם הן מתכוונות לנסות לעשן שוב, פאולה (השמאלית) אמרה שבוודאות בכוונתה לנסות שוב. דיירדי (הימנית) נשארה “על הגדר” ואמרה שזה תלוי בסיטואציה בה תהיה. דורותי (האמצעית) אמרה שלא סביר שהיא תעשן שוב כי זה כלל לא מה שהיא חשבה שזה. לדבריו של גסטון, כאשר נשאלו הסבתות למה הן מצפות בחוויה, אמרה דורותי כי היא מקווה לראות צבעים. “את מתכוונת לאסיד,” הסבירו לה מיד הסבתות. “אני לא מבינה מה הסיפור הגדול להתמסטל ממריחואנה,” אמרה.

בימים אלו פועל הצוות שהפיק את הסרטון (CUT) על קטע וידאו נוסף בו יספרו הסבתות על חוויית העישון בפעם הראשונה.

למי שפיספס, הנה הסרטון שוב:

ראו עוד:
איך לעשן מריחואנה בפעם הראשונה
טריפ ריפורט: איך להשתמש בפטריות קסם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר