3 סבתות מעשנות גראס בפעם הראשונה באמסטרדם

מליוני צפיות בסרטון חדש ששורף את הרשת: שלוש סבתות מבריטניה מנסות לעשן מריחואנה בפעם הראשונה בחנות קנאביס באמסטרדם ומתארות את ההרגשה במבטא אנגלי כבד ומצחיק. כל אחת לקחה שאיפה מג’וינט, מבאנג ומוופורייזר ולאחר מכן אכלה גם חתיכת עוגת-קנאביס.

אמסטרדם, בירת הקנאביס של אירופה שמוכרת מריחואנה חופשי כבר משנת 1976, ידועה ב’קופישופס’ (Coffee Shops) המפורסמים שלה בהם ניתן לרכוש קנאביס ולעשן אותו במתחם באופן חופשי.

ערוץ 4 הבריטי החליט לבדוק מה קורה כשנותנים לשלוש סבתות אנגליות שמעולם לא נגעו בקנאביס לנסות ולעשן מריחואנה וחשיש בפעם הראשונה. לאחר סיבוב של הג’וינט, מציג להן המארח את הבאנג, מקטרת המים, ולאחר מכן גם את מכשיר האידוי (וופורייזר). בסיבוב הרביעי הן טועמות עוגת-קנאביס גם כן.

צפו:

https://www.youtube.com/watch?v=f5PJLrIYYto

“מעולם לא עישנתי קנאביס בעבר וכשהייתי צעירה חשבתי שרק עבריינים עושים את זה,” מתארת סבתא #1. “שמעתי מהצעירים שאתה מגלגל לעצמך אחד, ואז אתה מעשן את זה,” מעדכנת סבתא #2.

“הרצפה רכה או שזו רק אני?” תוהה סבתא לאחר שהשלוש יוצאות מהקופישופ ומסתובבות בגן הסמוך.

הסרטון הקצר, שזכה לכ-6 מיליון צפיות ועשרות אלפי שיתופים בתוך יממה אחת בלבד רק בדף הפייסבוק של הערוץ, הוא מתוך הפרק הראשון בסדרה חדשה בשם “מדריך הסבתות לעולם המודרני” (A Granny’s Guide to the Modern World) העוסקת בהכרת העולם החדש, המודרני, לסבתות מקומיות שלא הספיקו לעקוב אחר השינויים. המטרה לעזור להן להתוודע לדברים שמעסיקים את נכדיהן בימים אלו.

הרעיון לסרטון החדש מבוסס ככל הנראה על וידאו קודם שפורסם לפני כשנה בו שלוש סבתות אמריקניות מעשנות קנאביס לראשונה:

https://www.youtube.com/watch?v=9GSb_SpmmPY

ראו עוד:
כשסבתא אוכלת בטעות עוגיית מריחואנה
קופישופס מומלצים באמסטרדם
איך לעשן באנג נכון

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר