סבתא פיזרה בטעות קנאביס על הברווז הצלוי לחג המולד

6 מתוך 7 חברי המשפחה סיימו את הערב בבית החולים בעוד הסבתא, הצורכת קנאביס רפואי ברישיון, המשיכה להתנהל כרגיל. לאחר בדיקה הסתבר על פי הדיווח כי בטעות פיזרה הסבתא על הברווז של ארוחת החג קנאביס במקום אזובית (תבלין).

ארוחת הכריסמס של משפחה מהעיר ורטימוב (Vratimov) במזרח צ’כיה נסתיימה השנה בחוסר נעימות, לאחר ש-6 מהם צרכו ככל הנראה כמויות גדולות של קנאביס בטעות.

החברה השביעית במשפחה היא הסבתא שהכינה את ארוחת החג. היא מטופלת קנאביס רפואי ברישיון שבמקום התבלין מיורן (אזובית) פיזרה כנראה בטעות את פרחי הקנאביס שהיא מקבלת על הברווז שבישלה לארוחת החג.

ברווז צלוי בסגנון צ'כי - מסורת כריסמס
ברווז צלוי בסגנון צ’כי – מסורת כריסמס ידועה, מסתבר

על פי הדיווח בסוכנות הידיעות RT נראה שהסיבה מצויה ב”תבלין הסודי”, אך יש לציין שלא הובהר במפורש האם נערכה בדיקת דם לבני המשפחה שאישרה כי מדובר בצריכת קנאביס ובהחלט סביר שמשהו במזון פשוט היה מקולקל.

בני המשפחה (37-17 + שני ילדים בני 3 ו-6) נתקפו בסחרחורות והקאות והזמינו אמבולנס שייקח אותם לבית החולים, אך הסבתא המשיכה להתנהל כרגיל.

“לאחר שבחיפוש בבית לא נמצא מקור לדליפה של גז, נפל החשד על המזון שהמשפחה אכלה,” דווח. “הסתבר שהסבתא השתמשה בקנאביס כדי לתבל את הברווז, לאחר שחשבה שמדובר בתבלין ‘אזובית’ (Marjoram).”

גם זה בטח יעניין אותך

דובר המשטרה המקומית צוטט על ידי התקשורת הצ’כית כמאשר את פרטי הסיפור ועידכן כי נפתחה חקירה פלילית בעניין.

צ’כיה נחשבת לאחת המדינות המתירניות ביותר בעולם בכל הנוגע להחזקה ושימוש בקנאביס. זרעי קנאביס נמכרים באופן חוקי לחלוטין, כמו גם CBD ומוצריו. מאז 2010 לא מפלילים בצ’כיה את מי שנתפס עם עד 15 גרם קנאביס, 4 טבליות אקסטזי, 2 גרם קריסטל מת’, 1 גרם קוקאין או 1.5 גרם הרואין. ענף קנאביס רפואי הוקם שם בשנת 2013.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר