מגלגל...

סבתא ונכד הובהלו לבית חולים: “הפיצה הייתה מלאה במריחואנה”

סבתא ונכד מלוס אנג’לס, ארה”ב, הגיעו לבית החולים לאחר שאכלו פיצה עם פטריות, שלטענתם היתה מלאה במריחואנה. “התחלתי להזיע ולהילחץ והילד רץ עירום אל מחוץ לבית,” סיפרה הסבתא. “הפטריות היו מלאות במריחואנה.”

אבה פארלי הזמינה פיצה עבור נכדה בן ה-10 ומצאה עצמה איתו בבית החולים לאחר שלטענתם הפיצה היתה מלאה במריחואנה. “התחלתי להרגיש סחרחורת ולהרגיש כמו משוגע,” סיפר קלינטיי ג’ונס בן ה-10.

“הוא התחיל לקלל, להשתולל ולדבר שטויות ורץ ערום אל מחוץ לבית,” סיפרה פארלי. “זה היה מלחיץ. הזעתי והלב שלי דפק בחוזקה.”

בעקבות התנהגותו של הנכד, לקחה אותו סבתו לבית החולים, שם, לאחר בדיקה, מצאו הרופאים שאריות קנאביס בדמם.

פיצה פטריות מריחואנה
קלינטי ג’ונס וסבתו אבה פארלי

בעקבות ממצאי הבדיקה החלו הרופאים לחקור את השניים כדי לנסות להבין האם הם השתמשו במריחואנה. “הם שאלו אותו ‘האם אכלת את זה? האם עשית את זה? האם יש משהו בבית?’,” סיפרה פארלי. “ברור שלא. כל מה שהוא אכל זה פיצה.”

מלבד ג’ונס בן ה-10, גם שתי נכדותיה של פארלי אכלו את הפיצה, אך לא הרגישו דבר. “אני חושבת שאלו היו הפטריות,” אמרה הסבתא לשוטרים כאשר הגשיה תלונה רשמית.

גם זה בטח יעניין אותך

“אני חושבת שזו סכנה לציבור,” הוסיפה וטענה כי היא שוקלת להגיש תביעה כנגד הפיצריה ממנה הוזמנה הפיצה. “אני רק רוצה לוודא שזה לא יקרה לאף אחד אחר.”

עם זאת, אדוארדו סלברו, בעל הפיצריה – אשר מדורגת עם ציון גבוה של 95 מתוך 100 במדד האיכות של מחלקת הבריאות הציבורית בלוס אנג’לס – אינו מאמין להאשמות. “זה לא ייאמן. אף אחד כאן לא מעשן מריחואנה,” אמר.

צפו בדיווח:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר